У Києві на півроку закриють метро через затоплення тунелю: вода пішла на колії, Кличко вже на місці

Київське метро попливло: між станціями "Деміївська" та "Либідська" сталася розгемертизація тонелю. Вода пішла на колії — рух потягів припинено. Більш детально — далі.

Сьогодні вдень у столичній підземці сталася надзвичайна подія — розгерметизувався тонель між станціями метро “Деміївська” та “Либідська”. Вода пішла на колії і спричинила зупинку руху потягів по синій гілці метрополітену, від станції “Деміївська” і до “Теремків”. Вхід до станцій, на яких сталося підтоплення —  закрили, а мер столиці Віталій Кличко прибув до тунелю метро “Деміївська” з інспекцією.

Віталій Кличко з інспекцією на місці підтоплення
Віталій Кличко з інспекцією на місці підтоплення

Слід зазначити, що київська влада раніше вже повідомляла про необхідність ремонту перегінного тонелю на синій гілці метрополітену. Згідно з планом — ремонтні роботи займуть близько 6 місяців, а потяги на період їх проведення будуть курсувати лише від станції “Героїв Дніпра” і до “Либідської”, яка стане кінцевою.

Передбачалося, що через технічний стан тунелів рух потягів зупинять завтра, 9 грудня. Та через кілька годин після цього оголошення стало зрозуміло, що зупиняти рух синьою гілкою потрібно раніше — з міркувань безпеки і задля захисту громадян. Адже зранку 8 грудня, після пікового руху потягів, працівники метро побачили появу на стінах тунелю нових тріщин. Саме через них на колії вдень і пішла вода.

Розклад руху наземного транспорту за маршрутом синьої гілки метро
Розклад руху наземного транспорту за маршрутом синьої гілки метро

Рух синьою гілкою метрополітену припинили о 13.45 дня. Співробітники підземки відразу приступили до ліквідації наслідків підтоплення. Тим часом користувачі соцмереж викладають відео підтоплень, а місцева влада — швиденько побудувала альтернативні наземні маршрути для громадян.

Повідомляється, що від станції “Теремки” і до “Либідської” буде курсувати наземний транспорт, що повністю продублює маршрут зачинених станцій метро.

Згідно з офіційним повідомленням від мера Віталія Кличко — станом на 17 годину від “Теремків” і до “Либідської” вже курсують 55 автобусів і 15 тролейбусів. В найближчі години кількість автобусів збільшать ще — до 77 одиниць. Також додадуть ще 5 тролейбусів.

Мер зазначив, що така кількість наземного транспорту зможе забезпечити перевезення 14-15 тисяч пасажирів за одну годину. Для порівняння: потяги метрополітену на цій ділянці перевозити близько 12 тисяч людей за годину у час-пік.

Також стало відомо, що київська прокуратура почала досудове розслідування за фактом службової халатності, яка спричинила тяжкі наслідки. В рамках слідства буде надана відповідна оцінка діям як посадових осіб КП “Київський Метрополітен”, так і підрядних компаній, що будували перегінні тунелі метрополітену між станціями “Деміївська” та “Либідська” в заплаві річки Либідь.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?