Вчора ввечері, 10 грудня, представники скаутської організації “Пласт” передали Вифлеємський вогонь співробітникам “Укрзалізниці”. Про це повідомили на офіційній сторінці організації у Facebook.
Право зустріти Вифлеємський вогник першими отримали віряни та служителі собору Святої Софії в Києві. Офіційна передача вогню працівникам “Укрзалізниці” відбулася вчора, о 18 годині 40 хвилин вечора. За традицією, українські потяги вже втретє за останні роки привезуть світло Віфлеємського вогню миру на 24 вокзали різних міст України менш ніж за одну добу.
“Укрзалізниця” повідомляє, що в рамках спільного заходу начальники 14-ти потягів доставлять Вогонь з Вифлеєму на 24 вокзали країни, а саме – до Краматорська, Ізюму, Одеси, Луцька, Івано-Франківська, Хмельницького, Вінниці, Києва, Сум, Рівного, Покровська, Тернополя, Ужгорода, Львова, Харкова, Черкас, Знам’янки, Коростеня, Запоріжжя, Полтави, Миколаєва, Херсону, Чернівців, Дніпра, Чернігова.
На вокзалах цих міст вже встановлені спеціальні захисні стенди для розміщення Вифлеємського вогню миру.
— Поширюємо вогонь Добра та продовжуємо рух до Перемоги — резюмує свій допис “Укрзалізниця”.
Передача Вифлеємського вогню українським пластунам відбулась вчора, 10 грудня — на міжнародному пішохідному пінкті пропуску “Малі Семенці”, що на Закарпатті. Відомо, що Вогонь прибув до нас із Словаччини.
В найближчу добу його будуть передавати в церковні храми країни, оселі громадян і віруючих християн, школи, дитячі будинки і садочки.
Передача Вифлеємського вогню по світу — це щорічна міжнародна акція до свята Різдва Христова, яке відзначають 25 грудня. Символічний вогонь, що запалюється у місті народження сина Божого Іісуса Христа — є ознакою миру, любові і звільнення від гріхів людських. Він надає кожній людині надію, силу та віру на краще майбутнє.
До Європи вогонь з Віфлеєму потрапляє наприкінці листопада. Його привозять скаути з Австрії – на літаку в спеціальному захисному контейнері.
З австрійської столиці – міста Вени – починається розповсюдження Вогню територією Європи за допомогою скаутської естафети. З Австрії цей Вогник слідує Словаччиною та Польщею, і в середині грудня потрапляє до України, де ним опікуються представники скаутської організації “Пласт”.