Більше не пошта: “Нова пошта” оголосила про зміни у назві сервісу доставки посилок по Україні та у світі

Віднині всі компанії, що підпорядковуються "Новій пошті", матимуть спільну назву NOVA. Оскільки фірма вийшла далеко за межі доставляння посилок, то й прибрала слово "пошта" з назви.

Компанію “Нова пошта” було засновано у 2001 році в Полтаві. Відтоді фірма з експрес-доставляння продовжує розвиватися й нарощувати потужності, відкриваючи все нові й нові відділення не лише в Україні, але й за кордоном.

У зв’язку з тим, що до компанії входить відразу декілька підприємств із різними напрямками роботи, було вирішено зробити одну об’єднавчу назву NOVA. Але клієнтам, що надсилають й отримують посилки, хвилюватися не слід.

Навіщо Нова пошта змінила назву на NOVA і що зміниться

Вивіска “Нова Пошта” нікуди не подінеться. Бренд залишиться також без змін. Просто всі 6 напрямків тепер матимуть одну спільну назву, яка не вказує на бар’єрність, йдеться в пресрелізі компанії. Отже, тепер NOVA об’єднуватиме такі сфери діяльності:

Nova Post Europe

Послуги з логістики як для приватних осіб, так і для бізнесу.

NovaPay

Власна платіжна система, що не є банківською фінансовою установою. Її послугами користуються приватні клієнти та бізнес.

Nova Global

Компанія, що налагоджує комерційні зв’язки та співпрацю з міжнародними маркетплейсами, охоплюючи глобальний ринок.

Supernova Airlines

Сервіс доставляння для клієнтів.

ІТ-компанія Nova Digital

Займається виробленням різноманітних вебдодатків та розробкою програмного забезпечення.

Навіщо Нова змінила назву на NOVA і що зміниться

Отже, тепер у функції NOVA входитиме не лише доставлення посилок, але й грошей та технологій. Оскільки компанія не збирається зупинятися на досягнутому, то, швидше за все, функціонал надалі тільки розширюватиметься.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.