В Україні почнуть вимикати електроенергію деяким українцям: більше 70 тисяч споживачів залишаться без світла

Генеральний директор компанії "YASNO" Сергій Коваленко повідомив, що відключати від електроенергії — будуть. "Один Факт" розповідає, кого вже внесли в чергу на відключення від світла.

Давайте про борги — запропонував надвечір 11 січня генеральний директор української енергопостачальної компанії “YASNO” Сергій Коваленко і повідомив українцям неприємну новину про майбутні відключення боржників.

За словами Коваленка — коли абонент користується послугою з постачання електроенергії, але не платить за неї — то за нього повинен платити хтось інший. На його думку — це несправедливо. І тому боржників планують відключати від послуги.

YASNO планує відключити від електроенергії понад 70 тисяч абонентів в Києвв та Дніпропетровській області
YASNO планує відключити від електроенергії понад 70 тисяч абонентів в Києві та Дніпропетровській області

Керівник “YASNO” повідомив, що відключати всіх підряд, звісно, не будуть. Компанія має чіткі критерії і по сумі заборгованості, і по її тривалості.

Зараз в планах — відключити від електрики 70 тисяч боржників, що мешкають в Києві та Дніпропетровській області. Загальний борг цих людей складає понад 600 мільйонів гривень.

Сергій Коваленко також розповів, що відключення будуть не одночасними і раптовими. Компанія щомісяця інформує своїх клієнтів про стан їх рахунків. Тому кожен абонент “YASNO” точно знає, чи є в нього борг перед постачальником і в який термін його потрібно сплатити.

За 10 днів до відключення абонентові направляють попередження в паперовому вигляді. Потім формується ще одне попередження — від ОСР. Його користувач послуги отримує за 5 днів до відключення.

Сергій Коваленко дав поради тим, кому оплачувати послугу складно. Керівник вважає, що в цьому випадку варто оформити субсидію від держави. Зараз це можливо зробити за спрощеною процедурою.

Керівник компанії YASNO Сергій Коваленко повідомив, кого будуть відключати від електроенергії
Керівник компанії YASNO Сергій Коваленко повідомив, кого будуть відключати від електроенергії

Також генеральний директор “YASNO” нагадав про необхідність щомісячної передачі показників лічильників. Навіть якщо абонент не проживає в квартирі або домі — йому потрібно надавати компанії актуальні показники і, звісно — вчасно оплачувати послуги з постачання електроенергії. Тоді ніякі борги накопичуватись не будуть.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".