Електронні реєстри: як чоловіку дізнатись, що його додали до цифрової системи обліку – швидко і просто

Електронний кабінет призовника позбавляє українських чоловіків необхідності відвідувати ТЦК особисто. Як дізнатись, що вас вже додали до цифрової системи обліку – читайте на сайті "Один Факт".

Реєстр призовників — одна із інновацій української влади, яка повинна містити в собі службову або ж персональну інформацію про військовозобов’язаних чоловіків призовного віку. До неї додають адреси електронної пошти, їх персональні номери мобільних телефонів.

Перевірити наявність себе в реєстрах призовників чи резервістів можна через інформаційні системи Мінцифри
Перевірити наявність себе в реєстрах призовників чи резервістів можна через інформаційні системи Мінцифри

Адвокат Роман Сімутін наголошує, що серед усіх переваг кабінету призовника основним є саме те, що громадянам чоловічої статі більш не потрібно відвідувати ТЦК.

Українські чоловіки можуть дізнатись про те, чи занесли їх до реєстрів призовників – через інформаційні системи Мінцифри. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив адвокат Роман Сімутін.

Якщо звернутись до 9-ї статті Закону України “Про Єдиний Державний Реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів”, то там йдеться про наступне: українські громадяни можуть отримувати доступ до інформації про включення до реєстрів та персональні відомості, користуючись Електронним кабінетом, а також інформаційними системами Мінцифри.

В реєстр призовників будуть додаватись:

  • персональна та службова інформація про військовозобов’язаних, призовників та резервістів;
  • дані про необхідність комплектування особового складу ЗСУ та інших утворень (окрім даних, які належать до державної таємниці).

Персональні дані призовника містять інформацію про адресу електронної пошти, персональні засоби зв’язку, інформацію щодо статусу ветерана війни. Також до реєстру заносять інформацію про документи, необхідні для виїзду за кордон, посвідчення водія на право керувати транспортним засобом.

Адвокат розповів, де можна перевірити, чи внесли вас в реєстри призовників та резервістів
Адвокат розповів, де можна перевірити, чи внесли вас в реєстри призовників та резервістів

Сюди ж вносять відомості про осіб, які вважаються зниклими без вісти, а також ті рішення, які підлягають примусовому виконанню (виконавчі документи).

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.