А що в пакунку для малюка? Склад бебі-боксу кардинально змінився: що новенького додали і як це отримати

Родина, в якій народилося немовля, отримує від держави пакунок малюка. Цьогоріч вартість бебі-боксу суттєво зросла. Тепер на дитину виділяється 7689 гривень.

Раз на 4 роки склад пакунка малюка змінюється з урахуванням побажань від батьків та експертної оцінки чиновників, сповістили в пресслужбі Мінсоцполітики.

Вартість пакунка малюка у 2024 році зросла

Тепер до бебі-боксу додалося значно більше таких необхідних вологостійких пелюшок. З’явився теплий одяг. Плед-ковдру збільшили в розмірах. Бодиків та повзунків найменшого розміру поклали менше, адже малятка дуже швидко ростуть.

Кому видають

Бебі-бокси виділяються не лише громадянам України, але й особам без громадянства та іноземцям, якщо вони постійно проживають у межах нашої країни. У це число входять також внутрішньо переміщені особи.

Вартість пакунка малюка у 2024 році зросла

Видається бебі-бокс біологічним батькам або усиновлювачам, родичам, опікунам, прийомним батькам, патронатним вихователям та батькам-вихователям.

Де отримати

Далеко за пакунком малюка ходити не доведеться. Його видають у пологовому будинку. Також можна отримати подарунок для немовляти від держави в перинатальному або неонатальному центрі будь-якої форми власності.

Вартість пакунка малюка у 2024 році зросла

Якщо отримати бебі-бокс на руки не вдалося, то в перші 30 днів життя дитинки, треба звернутися до Мінсоцполітики через електронний кабінет. Заяву також можна подати через органи соціального захисту населення чи сходивши до ЦНАПу за місцем проживання. У такому разі можна отримати вартість пакунка малюка в грошовому еквіваленті.

Торік вартість бебі-боксу складала 6 816 гривень. При народженні дитини виплачується допомога 41 280 грн.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?