Семеро поросят: дикі кабани з Луцького району замилували соцмережі родинною прогулянкою (ВІДЕО)

На вулиці Луцького району нещодавно помітили незвичайну делегацію. Двоє дорослих кабанів вийшли з місцевого лісу на прогулянку із виводком поросяток. Деталі читайте в матеріалі "Один Факт".

На вулицях Луцького району декілька днів тому помітили незвичайну делегацію. Двоє дорослих кабанів вивели на прогулянку з лісу цілий виводок малесеньких поросяток. Затишне відео з дикими свинями та їх дітками опублікували у місцевому каналі Telegram і зробили підпис:

Ось таку сімейку кабанчиків помітили у Ківерцівському лісі, яка вийшла до дороги – йдеться у коментарі до цього допису

І дорослі, і маленькі кабанчики чимчикували вздовж дороги і зовсім не боялися людей. На автомобіль дикі тваринки взагалі не звертали ніякої уваги. А ось мама малесеньких поросяток навіть не посоромилася і покормила дитинчат молоком на камеру.

Ківерцівський ліс — це ботанічна пам’ятка природи місцевого значення, яка розташована на території України. Вона знаходиться в межах Ківерцівської громади Луцького району (Волинська область). Ліс займає площу величиною 4.3 га.

Ківерцівське лісове господарство було створене в 1939 році. В архівах не збереглися документи стосовно його створення. Більша частина господарства вкрита лісами. Також тут є лісові розсадники, плантації та не зімкнуті лісові культури.

Дикі кабани із поросятами прогулялися вулицями на Волині (Луцький район)
Дикі кабани із поросятами прогулялися вулицями на Волині (Луцький район)

Породи дерев, які переважають в цьому лісгоспі — звичайна сосна, дуб звичайний, береза повисла, вільха чорна та інші лісоутворюючі породи. На базі цього лісгоспу працює власний лісопильний цех, ремонтні майстерні, а також – консервний цех, в якому виготовляють 25 різноманітних найменувань продукції з лісової сировини. Окрім цього на території Ківерцівського лісництва успішно працює шишкосушарка, яка обслуговує майже 50% лісогосподарських підприємств Волині.

На території цього лісництва працює рекреаційний пункт “Пролісок”.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.