На вулицях Луцького району декілька днів тому помітили незвичайну делегацію. Двоє дорослих кабанів вивели на прогулянку з лісу цілий виводок малесеньких поросяток. Затишне відео з дикими свинями та їх дітками опублікували у місцевому каналі Telegram і зробили підпис:
Ось таку сімейку кабанчиків помітили у Ківерцівському лісі, яка вийшла до дороги – йдеться у коментарі до цього допису
І дорослі, і маленькі кабанчики чимчикували вздовж дороги і зовсім не боялися людей. На автомобіль дикі тваринки взагалі не звертали ніякої уваги. А ось мама малесеньких поросяток навіть не посоромилася і покормила дитинчат молоком на камеру.
Ківерцівський ліс — це ботанічна пам’ятка природи місцевого значення, яка розташована на території України. Вона знаходиться в межах Ківерцівської громади Луцького району (Волинська область). Ліс займає площу величиною 4.3 га.
Ківерцівське лісове господарство було створене в 1939 році. В архівах не збереглися документи стосовно його створення. Більша частина господарства вкрита лісами. Також тут є лісові розсадники, плантації та не зімкнуті лісові культури.
![Дикі кабани із поросятами прогулялися вулицями на Волині (Луцький район)](https://odinfakt.com/wp-content/uploads/2024/01/mycollages-58-2-700x394.jpg)
Породи дерев, які переважають в цьому лісгоспі — звичайна сосна, дуб звичайний, береза повисла, вільха чорна та інші лісоутворюючі породи. На базі цього лісгоспу працює власний лісопильний цех, ремонтні майстерні, а також – консервний цех, в якому виготовляють 25 різноманітних найменувань продукції з лісової сировини. Окрім цього на території Ківерцівського лісництва успішно працює шишкосушарка, яка обслуговує майже 50% лісогосподарських підприємств Волині.
На території цього лісництва працює рекреаційний пункт “Пролісок”.