Олена Мозгова розповіла про сумний досвід особистих стосунків: “Не відкладайте на завтра свій демарш”

Відома українська продюсерка Олена Мозгова поділилась спогадами про невдалий шлюб і аб'юзивні стосунки. Подробиці її історії — вже в матеріалі від "Одного Факту".

Олена Мозгова — відома українська продюсерка, яка протягом цілого десятиліття жила в законному шлюбі із співаком Олександром Пономарьовим і навіть народила від нього доньку Євгенію.

Подробиці свого особистого житті пані Олена згадує зараз із острахом. Адже стосунки з Олександром Пономарьовим стали для неї, як для жінки, справжнім випробуванням. І все — через моральний аб’юз із боку чоловіка.

Олена Мозгова розповіла про невдалий досвід шлюбу з Олександром Пономарьовим
Олена Мозгова розповіла про невдалий досвід шлюбу з Олександром Пономарьовим

 

Зараз Олена Мозгова називає цей досвід шлюбу не найкращим і пригадує, що колишній чоловік її ображав та не поважав.

Зізнання Мозгової виявилося дуже неочікуваним для багатьох її знайомих, друзів і шанувальників творчої діяльності. На своїй особистій сторінці пані Олена оприлюднила допис, в якому зізналась: раніше їй довелося жити з чоловіком, який її зовсім не поважав. Більш того — він дозволяв собі ображати жінку.

Олена Мозгова зізналась, що такого досвіду, як був у неї — вона не радить нікому. А ще — закликала усіх жінок, що зіштовхнулись із аб’юзом — бігти якомога швидше і подалі від такого чоловіка.

Слід нагадати, що Олена Мозгова перебувала в законному шлюбі тричі. Її перший обранець — хокеїст Валентин Олецький, другий — маловідомий чоловік на ім’я Дмитро. А ось третім чоловіком продюсери став співак Олександр Пономарьов.

Яким саме чином Пономарьов принижував колишню дружину — Мозгова не уточнила. Але надала усім жінкам, що зіштовхнулись із аб’юзивною поведінкою з боку чоловіка, ось таку пораду:

Не відкладайте на завтра свій демарш, тікайте і робіть нове житті, як би це не було важко!

Зараз Олена Мозгова перебуває у нових, більш щасливих та гармонійних відносинах. ЇЇ новий коханий — теж співак та музикант, Девід Аксельрод. В їх родині вже підростає спільна донька Соломія, яка народилась у 2015 році. Олена Мозгова зазначає, що в новому шлюбі вона — нереально щаслива жінка і мама.

 

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.