М’ясо в супермаркетах подешевшало: скільки тепер українським споживачам доведеться платити за один кілограм

Мінфін наприкінці січня 2024 року оновив цінники на популярні види м'яса. Скільки зараз коштують свинина, ошийок та інше м'ясо в торгівельних мережах України – дізнайтесь із матеріалу "Один Факт".

На полицях українських торгівельних мереж оновились цінники на м’ясо і м’ясну продукцію. Згідно з інформацією, що надана на офіційному порталі Мінфіну, станом на 31 січня 2024 року вартість свинини (грудка) трохи зменшилась в порівнянні із груднем минулого року. Якщо наприкінці 2023 року свиняча грудка в українських магазинах коштувала в середньому 186,12 гривень за кг продукту, то зараз її вартість складає 173,9 грн./кг.

Свиняча грудка в українських магазинах подешевшала наприкінці січня
Свиняча грудка в українських магазинах подешевшала наприкінці січня

Серед усіх різновидів свинини найдорожче в останній день січня коштує ошийок. Його середня вартість зараз становить 221,42 грн./кг. В порівнянні із груднем 2023 року цей продукт також подешевшав: на 23,1 гривні. В тому місяці свинячий ошийок коштував 244,52 грн./кг.

Середня вартість свинячої лопатки в останній день січня складає 155,62 грн./кг. Якщо порівняти її із середніми цінами у грудні минулого року, то вона теж помітно подешевшала на 27, 55 гривень за кг (в грудні свиняча лопатка коштувала в середньому 183,17 гривень/кг).

А ось вартість курятини в порівнянні із груднем 2023 року, навпаки — виросла. Наприклад, куряча тушка в останній день січня 2024 року коштує, в середньому, 85,9 грн./кг. У грудні середня вартість цього продукту складала на декілька копійок дешевше: 85,36 грн./кг.

Найдорожча середня вартість зараз у такої частини курятини, як філе. Його середня ціна станом на 31 січня 2024 року становить 161,6 грн./кг. В грудні філе курятини в середньому коштувало 158,14 грн./кг, що на 3,46 грн./кг дешевше.

Куряче філе подорожчало на 3.46 гривень за 1 кг в порівнянні із груднем 2023 року
Куряче філе подорожчало на 3.46 гривень за 1 кг в порівнянні із груднем 2023 року

Найдешевше серед усіх різновидів курячої продукції зараз коштує куряча гомілка. Середня вартість цього продукту складає 79,95 грн./кг. В грудні 2023 року вона була трохи більшою і становила 81,39 грн./кг.

Яловичина в січні 2024 року подорожчала
Яловичина в січні 2024 року подорожчала

Гуляш яловичини станом на 31 січня 2024 року коштує, в середньому 261.7 грн./кг. В порівнянні із груднем минулого року ціни на яловичину зросли. В тому місяці середня вартість яловичого гуляшу складала 252,7 грн./кг.

 

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.