Полярники української станції показали маленьких пташенят пінгвінів посеред зелених пейзажів: картина маслом

Українські полярники під час дослідження острова Бут зафільмували маленьких пінгвінят з їх батьками. Подивіться на малят у відео з публікації від "Один Факт". Вони справді милі.

Полярники з дослідницької стації України “Академік Вернадський” оприлюднили відео з острова Бут, в якому головними героями стали малесенькі пінгвінята.

Національний антарктичний науковий центр оприлюднив відео с антарктичними маленькими пінгвінами на своїй сторінці у соцмережі FacebookFacebook. За словами представників цього центру — відеоматеріал такого формату був наданий для,перегляду широкій аудиторії вперше. Представники центру також розповіли, що обидва пінгвіни з пари опікуються своїми дітьми і по черзі висиджують яйця.

Антарктичний пінгвін посеред зелених пейзажів
Антарктичний пінгвін посеред зелених пейзажів

На острів Галіндез антарктичні пінгвіни прилітають переважно для того, щоб погостювати. Зовсім інше діло — острів Бут, який розташований на 20 км північніше від Галіндезу — постійно мешкає та антарктичні пінгвіни гніздують і мешкають невеличкими колоніями.

Антарктичних пінгвінів ще іменують чінстрапами або ж бороданями. Таку назву ці птахи отримали через тоненьку смужку чорного кольору, яка проходить через біле підборіддя. В Антарктиці їх налічується приблизно 7.5 мільйонів пар і це — найбільша чисельність серед усіх інших різновидів пінгвінів, що тут мешкають.

Шлюбний сезон в антарктичних пінгвінів розпочинається приблизно у жовтні чи листопаді. Антарктичні пінгвіни відкладають по 2 яйця. Дуже рідко в їх гніздечках можна побачити одне або 3 яєчка. Вже через місяць після появи кладки в гніздах з’являються пінгвінята. Спочатку ці пташки вкриті світло-сірим пушком, але він з часом стає темним в районі голови, спинки і крилець.

На острові Галіндез, де мешкають українські полярники, антарктичні пінгвіни з’являються рідко. А ось на острові Бут ці пташки облаштовують свої постійні колонії.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.

Вітамінні лідери: ці 5 сезонних продуктів на тарілці зміцнять імунітет і допоможуть схуднути мінімум на 5 кг

Навесні організм особливо потребує поживних елементів. Можна підібрати раціон так, що отримаєте користь для здоров'я, поповните запаси вітамінів і при цьому не наберете зайвих кіло, а навіть навпаки.