Ротація генералів: Залужного на посаді змінив Сирський – головні факти біографії Олександра Станіславовича

Сьогодні, 8 лютого, стало відомо про звільнення з посади головкома генерала Валерія Залужного. Замість нього фронт буде тримати Олександр Сирський. Деталі читайте в матеріалі від "Одного Факту".

Головного генерала України Валерія Залужного звільнили з посади головкома сьогодні ввечері, 8 лютого. Зміни в керівництві ЗСУ підтвердив міністр оборони Рустем Умєров, а потім в ефір вийшов із відеозверненням і президент Володимир Зеленський. Він повідомив про нове призначення. Відтепер головнокомандувачем ЗСУ буде генерал-полковник Сирський.

В Україні новий головком: Олександр Сирський
В Україні новий головком: Олександр Сирський

В офісі Президента також назвали причину звільнення Валерія Залужного. Згідно із наданою інформацією — таке рішення обумовлене необхідністю переглянути тактику дій, яка в повному обсязі не забезпечила очікуваних результатів торік, а ще — недопустимістю стагнації на лінії фронту.

Генерал-полковник Олександр Станіславовіч Сирський, який змінив на посаді Валерія Залужного — військовий. Зараз йому вже виповнилося 58 років. Народився Сирський в селі Новинки (Володимирська область РСФСР) 26 липня 1965 року.

Новий головком з перших років незалежності України вірний саме нашій державі. Він отримав відповідну освіту в Академії ЗСУ.

Олександр Сирський змінив на посаді головкома Валерія Залужного
Олександр Сирський змінив на посаді головкома Валерія Залужного

Під час служби Олександр Сирський пройшов усі кар’єрні ступені — від командиру зводу до заступника начальника генерального штабу ЗСУ. Після початку протиправних дій росії в 2014 році на східній частині України Олександр Станіславович Сирський став головуючим в штабі АТО. Був у складі командування під час операцій в Углегорську та під Дебальцево. Сирський нагороджений Орденом Богдана Хмельницького III ступеню, за участь в операціях під Дебальцево.

Під керівництвом Олександра Сирського була інтегрована іноваційна система керування, яка схожа на G-структуру НАТО. Вона передбачає формування сил шляхом підготовки кваліфікованого військового персоналу, а також формування і підготовки резервів.

Олександр Сирський у вересні 2022 керував контрнаступом на Харківському напрямку. Під час цієї операції були звільнені сотні українських населених пунктів, серед яких Ізюм та Куп’янськ.

Нові статті

Схожі статті

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи: з чим час розібратися, а що почекає?

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Бика, Тигра і Мавпи. Кожен знак зіткнеться зі своїми унікальними викликами та можливостями. Важливо їх не упустити.

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.