Зірки ТСН скоро забудуть їхні обличчя: Лідія Таран осіла у Франції, а Наталія Мосейчук – пішла в Мережу

Студія телевізійної служби новин (ТСН) стала після 24 лютого 2022 року якоюсь пустою і самотньою. Куди поділись її незмінні ведучі Наталія Мосейчук та Лідія Таран — розповість "Один Факт".

Повномасштабне вторгнення кардинально змінило життя не тільки пересічних українців, алей зірок національного телебачення. Ось, наприклад, в студії новин ТСН українці від початку військових дій більше не бачать ані красуню-білявку Лідію Таран, ані брюнетку Наталію Мосейчук. Куди ж поділись ці дівчата і чим наразі займаються? Читайте про це у матеріалі від “Одного Факту”.

Ведуча Лідія Таран переїхала до Франції
Ведуча Лідія Таран переїхала до Франції

Після 24 лютого 2022 року життя багатьох українців змінилося безповоротно. Зміни торкнулись практично кожного представника нашої нації і зірки українського телебачення — не є виключенням. І справа тут — не тільки в повній трансформації якихось побутових речей. Кожен із нас, українців, змінився внутрішньо. Ось, наприклад, Наталія Мосейчук на тлі таких змін пішла зі студії ТСН і знайшла себе у новій діяльності — в соцмережах. Її колега Лідія Таран взагалі виїхала з країни і зараз перебуває у Франції. Але –давайте про все по черзі.

Лідія Таран після початку повномасштабного вторгнення кардинально змінила своє життя. Зірка телевізійних новин, яка здобула популярність на каналі “1+1” — виїхала разом із своєю донькою за кордон і зараз перебуває у Франції. Знаменитість зізналась, що обмірковувала варіант повернення до Києва. Але потім, коли біля її будинку впала ракета — вирішила не жартувати із долею.

Незважаючи на складні обставини Долі Лідія Таран не полишає надії повернутись до рідної студії ТСН і знов викладати глядачам новини зі всієї України.

Зараз Лідія Таран працює виїзним кореспондентом у Франції. В місцевому університеті ведуча здобуває другу вищу освіту. Донька ж Лідії навчається одразу у двох навчальних закладах середньої освіти – з французьким та українським напрямком.

Наталія Мосейчук — колега Лідії Таран по студії новин. Ця ведуча покинула студію тимчасово. Спочатку Мосейчук відправилась у відрядження до Польщі — на евакуаційному потязі. Але потім, коли Київ захистили від навали сусідів — повернулась.

Наталія Мосейчук з ТСН перейшла у соціальні мережі
Наталія Мосейчук з ТСН перейшла у соціальні мережі

Зараз Наталія Мосейчук обрала замість телебачення інших формат ведення новин. Журналістка перейшла у соціальні мережі та розвиває свій канал на Youtube. Саме там зірка українського телебачення бере інтерв’ю у відомих українських особистостей.

Наприклад, днями вийшла цікава розмова Мосейчук із Марком Фейгіним. Також на каналі української журналістки можна побачити розмови із казахом Жасуланом Дуйсембіним, який підтримує Україну. Крім того, в соцмережах Наталія Мосейчук зараз веде політичну програму “Теми з Мосейчук”. Сюди приходять різні гості і за круглим столом обговорюють політичні та економічні проблеми України.

Нові статті

Схожі статті

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.