“Євробачення 2024”: хто претендує стати членом журі від України та оцінювати учасників. Список кандидатів

Оприлюднено список кандидатів, які претендують стати членом журі від України на "Євробачення 2024": як довго буде тривати голосування та коли результати?

У “Дії” почалося голосування відбору до складу національного журі на “Євробачення-2024” для оцінки виступів учасників цього престижного конкурсу. Загалом, є 10 кандидатів, які амбіційно претендують на п’ять місць у журі. П’ять кандидатів, які зберуть найбільше голосів, отримають честь представляти Україну на міжнародній арені.

Голосування за кандидатів в рамках програми “Дія” розпочалось 25 березня та триватиме до 1 квітня до 10:00 годин. Усі особи віком 14 років і старші мають можливість взяти участь у відборі кандидатів. Процес вибору претендентів здійснюється через перехід до розділу “Сервіси” та вибір опції “Опитування”. Всі українці можуть висловити свою підтримку будь-якому з десяти претендентів, які представлені у голосуванні.

"Євробачення 2024": хто претендує стати членом журі від України
“Євробачення 2024”: хто претендує стати членом журі від України

Серед кандидатів – FIЇNKA, яка вже взяла участь у національному відборі на “Євробачення-2023”, музичний оглядач Олексій Бондаренко, відомий музичний журналіст Олександр Варениця, продюсерка Ірина Горова, відома хореографиня Олена Коляденко, популярний музичний блогер Макс Нагорняк, досвідчена продюсерка Анна Свиридова, креативний продюсер Костянтин Томільченко, відома співачка Alyosha та музичний продюсер Євген Тріплов. Кожен з них має свої унікальні критерії та підходи до оцінки виступів учасників “Євробачення”, що робить голосування та вибір журі важливим етапом для української музичної спільноти.

Національне журі України візьме на себе величезну відповідальність у виборі тих, хто представлятиме країну на цьому престижному конкурсі. Їхнє рішення не лише вплине на долю учасників, але й буде відображати українську музичну сцену та культуру в цілому. Від кожного члена журі очікуються об’єктивність, професіоналізм та висока міра культурної компетентності.

Таким чином, 11 травня 2024 року стане визначальним днем, коли буде відомо, хто оцінюватиме інших учасників від України на гранд-фіналі «Євробачення-2024».

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".