З якими тваринами можна в потяг Укрзалізниці: як перевозити котів, собак, птахів по Україні та за кордоном

Часто ми відправляємось у подорож та хочемо взяти з собою своїх домашніх улюбленців, але чи можна їх перевозити в потязі Укрзалізниці: основні правила.

Укрзалізниця затвердила правила щодо перевезення домашніх улюбленців у потягах внутрішнього сполучення, охоплюючи як великих, так і малих собак, а також інших домашніх тварин.

У відповідності до визначених правил, усі пасажири можуть узяти з собою своїх дрібних домашніх улюбленців у потягах та вагонах будь-яких категорій, за винятком вагонів типів “СВ” та “М”, які є зонами з особливим статусом. Однак, щоб забезпечити безпечну та комфортну подорож для тварин та інших пасажирів, перевезення таких улюбленців потребує використання спеціальних засобів. Такі засоби мають забезпечувати не лише зручність для тварин, а й гарантувати їхню безпеку та здоров’я, а також уникнення будь-яких негативних впливів на оточення та інших пасажирів.

Переміщення ручної поклажі та домашніх тварин підлягає суворим правилам, які ретельно регулюються, особливо у контексті подорожей потягом. Вагони залізничних поїздів мають чітко встановлені зони для розміщення ручної поклажі, забезпечуючи організованість та комфорт для пасажирів.

Експерти розповіли, чи можна брати тварин у потяг Укрзалізниці
Експерти розповіли, чи можна брати тварин у потяг Укрзалізниці

Щодо перевезення великих собак, які перевищують 45 см у холці, існують конкретні вимоги, які слід дотримуватися. Ці вимоги стосуються безпеки та комфорту як для самих тварин, так і для пасажирів. Зокрема, такі собаки повинні мати намордник та бути прив’язані ланцюгом. Їх перевезення можливе лише у відокремленому купе вагону, де може бути забезпечено максимальну безпеку та контроль за їхнім поведінкою. Таке обмеження стосується також максимальної кількості собак – до двох особин на одне купе.

Пасажир зобов’язаний платити вартість проїзду відповідно до кількості вільних місць у купе за повною тарифною ставкою, за винятком ситуацій, коли пасажир має право на знижку, передбачену законодавством. Відповідно до цих правил, собаки великих порід, що перевищують 45 см у холці, повинні бути перевезені в тамбурах першого або останнього вагонів під наглядом супроводу.

Експерти розповіли, чи можна брати тварин у потяг Укрзалізниці
Експерти розповіли, чи можна брати тварин у потяг Укрзалізниці

Перевезення домашньої птиці дозволяється лише в загальних вагонах місцевих поїздів або в регіональних поїздах за умови використання спеціальних контейнерів для перевезення, розміри яких відповідають вимогам для ручної поклажі.

Важливість ветеринарних документів для тварин, не може бути недооцінена. Ці документи є обов’язковою умовою для подорожі з ними. Перед тим, як вирушити в подорож, переконайтеся, що ваша тварина має всі необхідні ветеринарні папери.

Для тих, хто має інвалідність, передбачено певні пільги, особливо у справі перевезення собак-поводирів. Вони мають право перевозити їх без додаткової плати у вагонах будь-якої категорії. Однак важливо забезпечити, щоб у собак-поводирів був намордник і щоб вони перебували поруч з пасажиром на короткому повідку.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.