В Україні з 1 квітня змінюється вартість оформлення закордонного паспорта: якою буде нова ціна документу

З 1 квітня 2024 року зросте вартість оформлення закордонних паспортів для українців. Скільки тепер коштуватиме цей документ і за скільки днів його можливо оформити — нижче розповість "Один Факт".

Державна служба міграції України повідомила, що оформити закордонний паспорт для українців тепер буде дорожче. Ціна послуги збільшиться з вже з 1 квітня.

Нова ціна цього документу буде залежати від строку виконання завдання. Наприклад, вартість послуги при виконанні в строк до 7 або 3-х днів буде коштувати 1598 гривень. Ця сума складається з вартості бланку у 606 гривень та адміністративної послуги в 992 гривні. До 1 квітня ця ж сама послуга коштувала 1496 гривень.

Вартість оформлення закордонного паспорту з 1 квітня 2024 року
Вартість оформлення закордонного паспорту з 1 квітня 2024 року

Якщо закордонний паспорт оформлюється в строк до 20 робочих днів, то вартість послуги з 1 квітня 2024 року складатиме 958 гривень. Сума складається із адміністративної послуги в 352 гривні та вартості бланку в 606 гривень. Раніше оформити закордонний паспорт в строк до 20 днів можливо було за меншу суму: в 856 гривень.

Вартість оформлення закордонних паспортів зросла через те, що збільшилась ціна бланків поліграфічного комбінату “Україна”.

Державна служба міграції також повідомила, що українці, що надіслали свої заяви до 31 березня 2024 року — зможуть отримати закордонний паспорт за старими цінами. Якщо фізична особа оплатила адмінпослуги, але заяву на оформлення закордонного документу не подала – то вона зможе це зробити за тарифами, що діють на момент подачі відповідної заяви.

“Один Факт” нагадує, що від початку повномасштабного вторгнення у 2022 році в Україні спростили оформлення державних і закордонних паспортів. Наприклад, отримати закордонний паспорт на неповнолітню дитину в дипломатичній закордонній установі можливо лише на підставі звернення одного з батьків. Хоча до початку вторгнення для того, щоб скористатись такою послугою – потрібен був дозвіл обох батьків.

Нові статті

Схожі статті

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.