Вирок суду – прочитати Кайдашеву сім’ю: на Рівненщині брат обікрав сестру, але суддя його провчив як слід

Гощанський районний суд на Рівненщині виніс оригінальний вирок крадію. Хлопець обікрав власну сестру і тепер змушений... читати твір "Кайдашева сім'я" Деталі читайте в матеріалі від "Одного Факту".

Дивовижна історія трапилась в селищі Гоща на Рівненщині. Все почалось зі звичайного пограбування, а закінчилось літературними читаннями відомого твору письменника Івана Нечуй-Левицького. “Один Факт” розповість детальніше далі.

За версією слідства, мешканець Рівненщини без дозволу зайшов на подвір’я своєї рідної сестри та поцупив в неї металевий каркас для возу та будівельні інструменти. Загальна вартість вкраденого склала 6641 гривень. Трохи згодом чоловік також зламав двері та виніс огортач та плужок, які нібито теж належали йому.

Під час судового засідання чоловік заперечував крадіжку. Обвинувачений заявив, що він просто забрав своє. Вчинок свій він пояснив тим, що дізнався про те, нібито сестра забажала продати будинок, який дістався у спадщину.
Крім того, чоловік стверджував, що заздалегідь попереджав сестру про те, що прийде забирати своє майно. Однак вдома під час візиту сестру не застав.

Своєю чергою сестра обвинувачуваного видала іншу версію того, що сталося. За її словами — брат неодноразово приходив до її оселі, викидав речі, ламав замки та погрожував їй смертю.

Крадій з Рівненщини буде читати Кайдашеву сім'ю
Крадій з Рівненщини буде читати Кайдашеву сім’ю

Суд прийняв до уваги свідчення обох сторін і вирішив чоловіка до в’язниці не саджати. Натомість п’ять років ув’язнення замінили на рік іспитового терміну. Під час відбування покарання крадій також за рішенням суду повинен… прочитати твір “Кайдашева сім’я” Івана Нечуй-Левицького. Також суд призначив крадію і інші літературні твори для читання протягом іспитового терміну.
Судовий вирок Віталію Бондару (саме так звуть обвинувачуваного в крадіжці) винесли 28 березня 2024 року. Судове рішення можна оскаржити в апеляційному суді.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.