Польське громадянство 2024: як отримати українцям, щоб стати громадянином ЄС та які вимоги до знання мови

Як стати громадянином Польщі українцям та що для цього необхідно зробити: як отримати польське громадянство та які вимоги до знання мови потрібні.

Українці, які мають намір отримати громадянство Польщі, повинні добре ознайомитися з усіма вимогами та процедурами, щоб уникнути непорозумінь та забезпечити успішне отримання нового громадянства. Варто також врахувати всі можливі наслідки цього кроку, такі як зміни в оподаткуванні чи правах у сфері соціального забезпечення.

Однією з основних підстав для отримання громадянства Польщі є законне проживання на території країни принаймні 3 роки без перерви на підставі дозволу на постійне проживання, дозволу на проживання довготермінового резидента Європейського Союзу або права постійного проживання. Це означає, що українці, які мають дозвіл на проживання в Польщі і вже прожили там необхідний строк, можуть подати заяву на отримання громадянства.

Експерти розповіли, як українцям отримати польське громадянство 2024
Експерти розповіли, як українцям отримати польське громадянство 2024

Також необхідно мати стабільне та регулярне джерело доходу в Польщі, юридичне право на житло та перебувати у країні принаймні 2 роки безперервно і легально на підставі вищезгаданих дозволів.

Окремою підставою є перебування українця в Польщі принаймні 3 роки в шлюбі з громадянином чи громадянкою Польщі, або у випадку, коли він чи вона не мають жодного іншого громадянства.

Для отримання громадянства Польщі також може бути важливим фактором статус біженця. Українці, які отримали дозвіл на постійне проживання в Польщі як біженці, можуть подати заяву на отримання громадянства після перебування у країні принаймні 2 роки на підставі цього статусу.

Експерти розповіли, як українцям отримати польське громадянство 2024
Експерти розповіли, як українцям отримати польське громадянство 2024

Однією з ключових умов для отримання польського громадянства є володіння польською мовою. Згідно з вимогами, апліканти повинні скласти іспит з польської мови на рівні не нижче B1 і отримати відповідний сертифікат. Це підкреслює важливість адаптації до мовного середовища та інтеграції в польське суспільство.

Більш того, для тих, хто має намір займати високі посади або просуватися в кар’єрному зростанні в Польщі, вимоги стають ще більш жорсткими. Згідно з ними, рекомендується мати сертифікат рівня B2 або вище.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?