Не тільки 29 і 30 квітня, а й з 1 по 3 травня: озвучено нове попередження для українців, яке всі мають знати

Енергопостачальна організація надала нові розʼяснення щодо передачі показників лічільнику за світло. Тепер це можна зробити в додаткові дати. Коли саме — "Один Факт" розповість нижче.

Період, коли потрібно передавати показники лічильників на світло — дуже важливий. Тому його варто не пропустити. В які саме дати треба надати ці показники — розʼяснили в Обленерго.

Наразі існуϵ ϵдине правило, згідно з яким треба передавати обʼϵми спожитої електроенергії. Ці показники необхідно передавати в останні два дні поточного місяця. Тобто 29 чи 30 або 30 чи 31 числа.

Також дозволено передавати показники з 1 по 3 число наступного за обліковим місяця.
Тобто, в цьому місяці треба передати показники за використане світло 29 квітня або 30 квітня. Ще три дати, коли можна надати цифри з лічильника на електроенергію — це 1, 2 і 3 травня.

Нове розʼяснення від Обленерго зʼявилось декілька днів тому в Інтернеті. В ньому сказано, що одним із найбільш зручних споосбів передати показники лічильнику на світло — це відправити SMS своϵму енергопостачальнику. Саме цей спосіб ϵ найбільш простим та популярним серед багатьох споживачів. Головне — на самому початку зареϵструвати свій мобільний номер, з якого в подальшому буде здійснюватись відправка повідомлення із показниками.

Точні дати, коли треба передавати показники лічильників за світло
Точні дати, коли треба передавати показники лічильників за світло

Існуϵ декілька простих кроків, які допоможуть передати показники по лічильникам світла швидко та легко. Насамперед зверніться до структурного підрозділу в своϵму місті або селі. Там з кліϵнтом укладуть відповідний договір, в якому буде вказано телефонний номер. На нього необхідно протягом пʼяти днів надіслати показники свого електричного лічильника.

Коли ваш номер телефону зареϵстровано – можете починати передачу показників. Зробіть це в період з 29 квітня по 3 травня. Надішліть чітко заповнене SMS повідомлення на номер, вказаний в Угоді.

В SMS вкажіть код, який вказано в квітанції на електроенергію. Далі зробіть пробіл і впишіть точні показники на світло. Система прийому правильно розпізнаϵ показник тільки у тому випадку, якщо між ним та кодом стоїть пробіл. Після того, як повідомлення буде доставлено – кліϵнту на телефон прийде сповіщення про те, що показники враховано.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.