Ксенія Мішина задає всеукраїнський тренд: скільки коштує собака породи мальтіпу, яку завела екс-холостячка

Ксенія Мішина в першій половині квітня завела собі домашнього улюбленця. Песик Одін належить до породи мальтіпу, яка зараз в фаворі в українців. Що це за порода і скільки вона коштуϵ — читайте далі.

Українська акторка Ксенія Мішина нещодавно завела собі домашнього улюбленця. Руденький і кудлатий песик з оченятами-намистинками з перших днів став головним героϵм на сторінці акторки. Собачка, яку завела собі Ксенія Мішина — належить до породи мальтіпу.

Цікаво, що маленькі собачки ціϵї породи спочатку стали трендом в соцмережі TikTok і набули велетенської популярності серед українців.

Зараз в Україні активно купують песиків породи мальтіпу, як у Ксенії Мішиної. І це — незважаючи на високу вартість тваринки. Середня ціна собак породи мальтіпу в Україні зараз варьюϵться від 700 до 1000 ϵвро, що в гривневому еквіваленті становить від 29700 до 42400 гривень.

Однак екземпляри із гарною родословною продають ще дорожче: за 1500 ϵвро, що дорівнюϵ 63500 гривень. Придбати собачку такої породи можна в притулках або в приватних продавців.

Собачок породи мальтіпу вперше вивели в Америці. Ця порода – результат схрещування пуделю та мальтійської болонки. Головна перевага породи — її гіпоалергенність. Шерсті в ціϵї тваринки немаϵ — лише волосся, яке покриваϵ шкіру.

Собака породи мальтіпу: вартість
Собака породи мальтіпу: вартість

Середня вартість мальтіпу в Україні на сьогоднішній день: 30 тисяч гривень. Однак вартість цих собачок може коливатись в залежності від родословної, рівня чистоти породи, репутації притулку, в якій виросло цуценя мальтіпу.

В Україні придбати собачку породи мальтіпу можна у великих містах (Одеса, Львів, Харків, Київ). Замовити цуценя мальтіпу можна і на онлайн-сайтах. Саме там можна подивитись пропозиції від різних продавців і порівняти вартість пухнастика.

Приватні пітомники також пропонують на продаж чистокровних або мішаних собак породи мальтіпу. В них ϵ власні сайти, де можна дізнатись більше про породу та вартість цуценят мальтіпу.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: очікуйте на неприємності

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: п'ятниця розкриє вам всю правду про людей з вашого оточення. Астрологічний прогноз.

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.