У “Добропарку” на Київщині заквітли 3 мільйони тюльпанів: ось як виглядаϵ весняне поле з квітами (Фото)

У "Добропарку" на Київщині триваϵ останній тиждень сезону тюльпанів. "Один факт" пропонуϵ читачам насолодитись їх красою і помилуватись полем, на якому одночасно квітнуть 3 мільйони тюльпанів.

У “Добропарку” на Київщині почався пік цвітіння тюльпанів. Понад 3 мільйони весняних квітів різних сортів, кольорів і форм квітнуть на сонячних полях, створюючи справжнϵ різнокольорове море. На цю красу дійсно можна дивитись безкінечно.

Сезон тюльпанів у Добропарку триватиме до 5 травня включно
Сезон тюльпанів у Добропарку триватиме до 5 травня включно

Сезон тюльпанів у “Добропарку”, який розташований в селищі Мотижин під Киϵвом, розпочався 13 квітня і триватиме до 5 травня включно (тобто, до Великодня). Співробітники закладу повідомляють, що зараз на полях заквітла більшість тюльпанів пізніх сортів, а ось деякі з ранніх тюльпанчиків вже перецвітають.

В Добропарку на Київщині квітнуть понад 3 мільйони тюльпанів одночасно
В Добропарку на Київщині квітнуть понад 3 мільйони тюльпанів одночасно

Всі, хто не встиг помилуватись красою весняної природи — можуть ще встигнути завітати до парку і влаштувати фотосесію на памʼять із головними квітами весни 2024 року.

Усіх гостей парку родинного відпочинку “Добропарк” чекатиме велике поле із різнобарвною палітрою кольорів. Жовті і червоні, рожеві і бархатисті, фіолетові і білі тюльпани вразять вас своϵю неймовірною красою.

Тюльпани на полях в Добропарку
Тюльпани на полях в Добропарку

В сезоні 2024 власники “Добропарку” вирішили присвятити парад тюльпанів тематиці балету. На полях закладу було висаджено близько 3 мільйонів квітів понад 100 різних сортів та кольорів.

На полі в Добропарку висаджено понад 100 різних сортів тюльпанів
На полі в Добропарку висаджено понад 100 різних сортів тюльпанів

В парку також повідомили, що окрім тюльпанів в них зараз квітнуть нарциси і сакура. В останній тиждень сезону тюльпанів тут запланували художній пленер. В Чистий четвер напередодні Великодня до “Добропарку” завітають художники з Ірпеня та будуть писати власні мальовничі шедеври прямо посеред квітучих тюльпанів.

Рожеві тюльпани у Добропарку
Рожеві тюльпани у Добропарку

Кожен бажаючий може подивитися на роботу художників 2 травня, завітавши до парку о 13.00 дня.

Поле з тюльпанами 2024 у Добропарку
Поле з тюльпанами 2024 у Добропарку

Помилуватись розкішними весняними локаціями від “Добропарку” напередодні Великодня можна щодня, з 08.30 до 21.00. Локації з тюльпанами будуть працювати до 5 травня включно.

Нові статті

Схожі статті

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?