Українцям розповіли, як повернути гроші, які застрягли всередині банкомату: чекати доведеться довго

Якщо банкомат не видав вам ваші гроші – підготуйтесь чекати на них довше, аніж 5 хвилин. Монобанк розповів про нюанси процедури повернення. Більше деталей розповість "Один Факт".

“Монобанк” нещодавно став обʼϵктом критики з боку своїх кліϵнтів. Багато хто з користувачів цього банку під час зняття коштів із банкомату зіштовхуϵться із тим, що банкноти зостаються всередині. Ба більше, повернути власні гроші вдаϵться далеко не відразу, а лише через 60 діб.

Як пояснили у “Монобанку”, саме такий термін визначаϵться правилами системи платежів. Якщо кліϵнт подав заяву про оскарження — гроші повернутся до нього далеко не відразу.
Розʼяснення від банку щодо повернення коштів, що застрягли у банкоматі, зʼявилось після скарги одного із банківських користувачів. кліϵнт Монобанку зіштовхнувся із тим, що гроші під час зняття в банкоматі з його картки списали, а ось готівку банкомат так і не видав.

Українцям розповіли, як повернути гроші, які застрягли всередині банкомату
Українцям розповіли, як повернути гроші, які застрягли всередині банкомату

Звісно, він відразу звернувся у службу підтримку “Монобанк”. У відповідь співробітники банку розповіли, що затримки із поверненням грошей виникають через особливості роботи системи платежів.

Оскарження платежів, що повʼязані із ненаданням послуги — виконуються у повній відповідності до прийнятих процедур. Ці процедури передбачають направлення запиту до системи платежів щодо остаточного списання грошових коштів. Загалом процес займаϵ до 11 днів зо дня проведення зі зняття грошей. Лише через цей час “Монобанк” може розпочати процедуру оскарження.

Монобанк повідомив, що робити, якщо банкомат не віддав гроші
Монобанк повідомив, що робити, якщо банкомат не віддав гроші

Оскільки кліϵнт направляϵ до банку запит щодо остаточного списання коштів, то з боку банківського закладу відбуваϵться ініціація процесу оскарження операції.

І банк очікуϵ на відповідь від платіжної системи. Максимальний строк, в який її надають, становить 60 днів. Але, за інформаціϵю від самого банку – відповідь від платіжної системи надходить набагато швидше.

Термін у 60 діб встановлено платіжною системою і якимось чином на нього вплинути “Монобанк” не маϵ можливості.

Нові статті

Схожі статті

Коли Трійця у 2024 році: точна дата, історія, головні традиції Зелених свят, народні прикмети і забобони

Трійця — одне з найбільших церковних свят. В нього ϵ інші назви, свої звичаї, традиції і забобони. "Один Факт" дізнався, коли точна дата Трійці в 2024 році і які ϵ традиції в цього свята.

Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому не мають дітей досі

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Хитрощі мають бути всюди – навіть тут: що потрібно зробити, щоб півонії стояли у вазі значно довше

Якщо ви хочете насолоджуватись улюбленими квітами тривалий час у вашому будинку, необхідно правильно за ними доглядати: як зберегти свіжість півоній?

Працюϵ в одному театрі, але про доньку не згадуϵ: де зараз колишній чоловік Ольги Сумської Євген Паперний

Із колишнім чоловіком Євгеном Паперним Ольга Сумська прожила 5 років. В цьому шлюбі українська Роксолана народила першу доньку, Антоніну. Де зараз і чим займаϵться Євген Паперний?