Як зняти готівку і переказати гроші у разі відключень світла: “Приватбанк” розповів українцям, куди йти

Віялові відключення світла за останні декілька днів стали для України нормою. В державному банку "ПриватБанк" розповіли, як зняти готівку та переказати кошти у випадку, коли світла немаϵ.

Державний банк “ПриватБанк” надаϵ кліϵнтам послуги з переводу грошей та зняття готівки навіть при віялових відключеннях світла. Ця послуга можлива як в онлайн-форматі, так і у філіях.

Кожен українець може скористатись усіма банківськими послугами навіть в тому випадку, якщо стався блекаут. Серед цих послуг ϵ ї зняття готівки, і переказ коштів.
Співробітники Приватбанку зазначили, що під час імовірних блекаутів будуть працювати не всі відділення, а лише чергові.

Ви можете отримувати банківські послуги у наших чергових відділеннях — розповіли представники ПриватБанку

Окрім цього кліϵнти Приватбанку мають можливість отримати комплекс банківських послуг онлайн. Мобільний банкінг працю ϵв режимі 24/7. Щоб скористатись допомогою банківських спеціалістів, кліϵнт може зателефонувати за номером 3700.

Отримання послуг та підтвердження банківських операцій можна здійснювати в застосунках “Приват24” та “Приват24 для Бізнесу”.

Отже, щоб отримати доступ до банківських послуг “ПриватБанку”, потрібно дістатись чергового відділення. Якщо такого поблизу немаϵ, то банківські послуги можна буде отримати у відділеннях банківської мережі powerbanking.

Приватбанк розповів, де взяти готівку під час віялових відключень світла
Приватбанк розповів, де взяти готівку під час віялових відключень світла

Ця мережа була впроваджена за ініціативи НБУ. Філії банків, які додані до ціϵї мережі – будуть працювати навіть під час всеукраїнських блекаутів.

В складі мережі українських банків powerbanking зараз налічуϵться понад 2390 відділень. В них облаштовані альтернативні джерела живлення електроенергії, а також діϵ посилена інкасація готівки та працюϵ додатковий персонал. Окрім цього в такій системі працюють резервні канали звʼязку.

Нові статті

Схожі статті

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

Які автомобілі обирають українські артисти для користування: Чому надають перевагу, комфорту, розміру, ціні чи розкоші? На яких авто їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій горбунов та інші?

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.

Желе з порічки від української Роксолани: Ольга Сумська поділилась рецептом солодкого десерту на зиму

Ольга Сумська неодноразово доводила свій талант не тільки на театральній сцені, але й на домашній кухні. Наприклад, днями акторка поділилася рецептом желе зі свіжих порічок. Спробуйте, це - смачно!