“МастерШеф” Хіменес-Браво вже практикує: як в магазинах України ставляться до собак у візках для продуктів

Багато людей, зокрема Ектор Хіменес-Браво, відвідують супермаркети разом зі своїми домашніми улюбленцями, але чи можна так робити та як ставляться до перебування собак у візках для продуктів?

У сучасному світі домашні тварини стають все більш невід’ємною частиною життя людей. Проте, з часом виникають ситуації, коли власникові потрібно взяти свою чотирилапого домашнього улюбленця з собою в магазин чи супермаркет. І тут виникає питання: чи можна це зробити відповідно до закону?

В Україні ставлення до таких ситуацій є вкрай неоднозначним. Згідно зі словами адвокатів, закон забороняє залишати домашню тварину прив’язаною без нагляду у громадських місцях або місцях скупчення людей, таких як поблизу зупинок чи магазинів. Однак, щодо приведення тварин у сам магазин чи супермаркет закон немає жорстких заборон.

Експерти розповіли, чи можна відвідувати супермаркети з собаками у візочку
Експерти розповіли, чи можна відвідувати супермаркети з собаками у візочку

Експерти зазначають, що в чинному законодавстві України немає чітких заборон щодо перебування домашніх тварин у громадських місцях. Проте варто звернути увагу на місцеві нормативно-правові акти, оскільки правила утримання домашніх тварин можуть бути регульовані органами місцевого самоврядування.

Наприклад, в Києві діють правила утримання собак та котів, які обмежують приведення тварин у магазини, кафе, заклади громадського харчування, заклади охорони здоров’я, освіти та культури, а також території дитячих та спортивних майданчиків.

Незважаючи на чіткі вимоги законодавства, деякі власники собак ігнорують ці правила та ведуть своїх пухнастих друзів на прогулянки без належного контролю. Ситуації, коли тварини перебувають на руках власника або навіть поміщаються у візки для покупок, є порушеннями не лише гігієнічних стандартів, а й норм етикету в громадських місцях. Таке безвідповідальне ставлення до інших мешканців міста та клієнтів магазинів має бути строго припинене за допомогою дій адміністрації торгових закладів.

Експерти розповіли, чи можна відвідувати супермаркети з собаками у візочку
Експерти розповіли, чи можна відвідувати супермаркети з собаками у візочку

Нагадаємо, що у магазині “NOVUS” Ектор Хіменес-Браво розповів, що його вигнали з магазину та зазнав наруги через те, що у нього була з собою собака. Цей інцидент став приводом для розгортання дискусії щодо політики відносно тварин у магазинах.

Ектор Хіменес-Браво завжди брав свою собаку з собою при відвідуванні магазину, і раніше це не викликало жодних проблем. Проте на цей раз його послали “готувати на свою кухню”, і це викликало негативні емоції у відомого кулінара.

У своїх коментарях Хіменес-Браво підкреслив, що він, подібно до багатьох українців, дуже прив’язаний до своєї тварини і вважає, що вона є повноцінним членом його сім’ї. Він виразив здивування тим, як можна залишати собак в автомобілях або прив’язувати їх до забору, особливо в умовах жаркої погоди.

Ектор Хіменес-Браво та його чотирилапий друг
Ектор Хіменес-Браво та його чотирилапий друг

При цьому, магазин “NOVUS” ввів нові правила щодо присутності тварин у своїх закладах, дозволяючи їхній присутності під певними умовами, зокрема, тварини можуть бути на руках або у візку. Проте, в даному випадку, Хіменес-Браво був вигнаний з магазину, із собакою, не дотримуючись нових правил.

Незважаючи на це, інші торгові мережі, зокрема “Сільпо”, обрали інший підхід до цього питання, дозволяючи приводити тварин у візках. Це рішення визнано більш гуманним та більш прийнятним для клієнтів.

Нові статті

Схожі статті

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.