Робота в Україні з бронюванням: які компанії та в яких сферах пропонують вакансії з бронню від мобілізації

В Україні майже щодня зростаϵ попит на вакансії, де можна отримати бронювання від мобілізації. "Один Факт" підготував перелік сфер і компаній, де пропонують роботу з бронюванням.

В Україні ледве не щодня зростаϵ попит на вакансії, де можна отримати бронь від мобілізації. І це — не тільки спеціалісти IT сегменту. Деякі онлайн-сайти з пошуку роботи навіть створили окремий фільтр, за яким можна знайти роботу з бронюванням. Читайте подробиці про те, в яких саме сферах пропонують подібні вакансії.

Нова Пошта та інші компанії, які надають українцям бронювання від мобілізації
Нова Пошта та інші компанії, які надають українцям бронювання від мобілізації

Найбільша кількість вакансій, де працівникам пропонують бронювання від мобілізації — це сфера будівництва, робочі вакансії та логістика. Зі спеціалістами з цих категорій все зрозуміло — без них підтримувати економіку буде занадто складно. Але існують й інші, менше передбачувані вакансії, в межах яких українцям чоловічої статі надають бронь від мобілізації. І це — маркетинг, дизайн і діловодство.

Багато українських компаній, що працюють в торгівельній та інших сферах — також пропонують українцям бронь від мобілізації. Серед них – відомі торгівельні мережі “Сільпо”, “Нова Пошта”, “Укрпошта”, ТМ “Глобино”, “Roshen”, “Rozetka”, “Укрнафта”.

Торгівельні мережі “Фора” і “Сільпо” надають бронювання від мобілізації касирам. На аналогічну послугу зможуть розраховувати і консультанти магазину електроніки “Фокстрот”.

Торгівельні мережі України надають співробітникам можливість бронювання від мобілізації
Торгівельні мережі України надають співробітникам можливість бронювання від мобілізації

Серед інших вакансій, на які діϵ бронь від мобілізації — працівники складів, торгівельні представники, продавці у відділ випічки, оператори АЗС, фахівці з прийому пошти, монтажники.

Компанії, що надають співробітникам бронювання від мобілізації: Фокстрот та інші
Компанії, що надають співробітникам бронювання від мобілізації: Фокстрот та інші

Заробітна плата для співробітників із бронюванням від призову на військову службі коливаϵться в широкому діапазоні. Наприклад, у торгівельній мережі “Фокстрот” працівники зможуть отримувати від 9 до 20 тисяч гривень зарплатні. Охоронці з супермаркетів “Сільпо” та “Novus” можуть розраховувати на бронь від мобілізації та заробітну плату від 11 до 22.5 тисяч гривень.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.