Графік відключення світла 12 червня: коли не буде електроенергії – що кажуть в ДТЕК і Укренерго

Стало відомо, коли будуть діяти відключення світла 12 червня 2024 року: у яких областях України вимикатимуть електроенергію та в які години? Подробиці.

Протягом дня 12 червня в Києві та Київській області будуть діяти графіки стабілізаційних відключень електроенергії після обіду. Про це повідомляє компанія ДТЕК.

Згідно з повідомленням, Укренерго надав команду на проведення стабілізаційних відключень світла в період з 15:00 до 23:00. Компанія зазначає, що в разі відсутності електроенергії в періоди, визначені білою зоною графіків, можливе виникнення локальної аварії.

Укренерго опублікували графік відключення світла на 12 червня
Укренерго опублікували графік відключення світла на 12 червня

Генеральний директор компанії-постачальника електроенергії Yasno Сергій Коваленко зазначає, що ситуація з рівномірним розподілом обмежень по регіонам дійсно покращується. Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури продовжує залишатися без обмежень, попри запровадження нових графіків відключень електроенергії. 11 червня, у вівторок, у всіх регіонах України вступають у дію графіки погодинних відключень електроенергії з 14:00 до 23:00. Про це повідомляють Українські Новини.

Укренерго опублікували графік відключення світла на 12 червня
Укренерго опублікували графік відключення світла на 12 червня

Міністерство енергетики України оголосило про впровадження нового порядку застосування графіків погодинних відключень. Цей порядок почав діяти в тестовому режимі з суботи, 8 червня, і має на меті забезпечити зменшення тривалості обмежень у постачанні електроенергії.

Укренерго опублікували графік відключення світла на 12 червня
Укренерго опублікували графік відключення світла на 12 червня

Укренерго визначає ліміти на споживання електроенергії та встановлює часові рамки, протягом яких діятимуть ці обмеження в усіх областях країни. Погодинні відключення, що впроваджуються у визначені години, публікуються обленерго в кожному регіоні, надаючи населенню та підприємствам чіткий графік відключень.

Ці заходи спрямовані на оптимізацію використання електроенергії та запобігання перевантаженню енергосистеми країни. Важливо зазначити, що критичні інфраструктурні об’єкти продовжують отримувати електроенергію без перерв, забезпечуючи безперебійну роботу медичних закладів, водопостачальних систем, транспортної інфраструктури та інших важливих сфер життєдіяльності.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".