Графік відключення світла на 13 червня: коли не буде електроенергії – що кажуть в ДТЕК і Укренерго

В Укренерго повідомили графіки стабілізаційних відключень на 13 червня. Світло відключати будуть, але не надовго. Дізнайтесь, в які години та в яких областях завтра не буде електроенергії.

Укренерго і ДТЕК надали інформацію щодо стабілізаційних відключень світла на 13 червня 2024 року. Обласні енергетичні компанії, що працюють на території України — застосовуватимуть графіки погодинних відключень світла. Обмеження в споживанні електроенергії торкнуться 13 червня мешканців Одещини, Донеччини, Київщини та міста Києва, а також — Дніпропетровщини.

В Укренерго повідомили, за якими графіками будуть вимикати світло 13 червня 2024 року
В Укренерго повідомили, за якими графіками будуть вимикати світло 13 червня 2024 року

Завтра електроенергію вимикати будуть, але ненадовго. Графіки діятимуть з 20.00 до 22.00 години вечора. В Укренерго також зазначили, що енергоживлення обʼєктів критичної інфраструктури і підприємств, які понад 80% електроенергії для власних потреб імпортують — обмежуватись не буде. Адже щодо таких підприємств діє відповідна постанова уряду.

Системний оператор ОЕС України, національна енергетична компанія “Укренерго” щодня оновлює актуальні графіки обмежень електропостачання для побутових і промислових споживачів в різних областях України. Стабілізаційні відключення світла були впроваджені в країні декілька тижнів тому. Вони обумовлені критичним станом української енергосистеми, яка зазнає сильних руйнувань в результаті російських ракетних атак.

Голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький заявив, що задля посилення енергетичної стійкості України потрібно 3 фактори. По-перше – це відбудова гідроелектростанцій та теплових станцій, що були зруйновані внаслідок обстрілів. По-друге, юудівництво нових генеруючих потужностей. По-третє –посилення засобів протиповітряної оборони.

Графіки відключення світла на 13 червня 2024 року
Графіки відключення світла на 13 червня 2024 року

Останніми днями в Україні відключення світла повʼязані не тільки із стабілізаційними графіками. Станом на ранок 12 червня в 6 областях було знеструмлено 237 населених пунктів. Споживачі в цих регіонах залишились без світла через складні погодні умови — шквали, зливи і дощі з грозами.

Нові статті

Схожі статті

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.