Графік відключення світла на 18 червня: де і коли не буде електроенергії – що кажуть в ДТЕК та Укренерго

НЕК "Укренерго" надала актуальну інформацію щодо відключень світла 18 червня 2024 року. Читайте далі, як цього дня будуть діяти графіки погодинних відключень світла для побутових споживачів.

Національна енергетична компанія “Укренерго” надала актуальні графіки відключень світла на 18 червня 2024 року. Згідно із нею завтра обленерго у всіх регіонах України застосовуватимуть графіки погодинних відключень в період з 00:00 до 24:00 години.

Головною причиною впровадження обмежень споживання електроенергії для побутових споживачів називають збільшення температури повітря та робочі дні.

Укренерго повідомили графік відключень світла на 18 червня для побутових споживачів
Укренерго повідомили графік відключень світла на 18 червня для побутових споживачів

Також в енергетичній компанії нагадали, що живлення обʼєктів критичної інфраструктури обмежуватись не буде.

Голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький повідомив, що ситуація в українській енергосистемі ще більше ускладниться протягом наступних декількох тижнів. В період з 11:00 ранку до 23:00 ночі графіки стабілізаційних відключень світла дещо збільшаться, аніж в інші години доби. Такий формат відключень триватиме, приблизно до останніх днів липня.

Володимир Кудрицький зазначив, що збільшення тривалості обмежень зі споживання електричної енергії обумовлене декількома факторами. По-перше, це — ремонт на енергетичних блоках атомних електричних станцій. І саме тому треба підготуватись до того, що десь 30-45 днів графіки вимкнень світла будуть збільшені і в такому варіанті залишаться до останніх днів липня. В години пікового споживання електрики та ввечері обмеження будуть доволі суттєвими.

Графіки відключень світла на 18 червня
Графіки відключень світла на 18 червня

Кудрицький також зазначив, що на тривалість відключень та величину дефіциту електроенергії впливають 3 головних критерії. Це погодні умови, поточні та позапланові ремонти атомних електричних станцій і, звісно, обсяги імпорту. Голова правління НЕК “Укренерго” наголосив, що ремонтні роботи на атомних електростанціях традиційно проводяться влітку.

До речі, у неділю, 16 червня — графіки стабілізаційних відключень світла по території України не застосовувались. Причиною послаблень стало зниження споживання світла у вихідний день.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?