Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Згідно з актуальною інформацією від “Укренерго” — в середу, 19 червня, у всіх областях України будуть застосовуватись графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів. Вони будуть діяти з 00:00 до 24:00 години.

Головна причина впровадження обмежень зі споживання електроенергії — це прогнозоване зростання споживання світла через спекотну погоду.

Енергоживлення обʼєктів критичної інфраструктури, які забезпечують функцію життєзабезпечення населення – обмежуватись завтра не буде.

“Один Факт” нагадує, що графіки відключення світла діють по всій території України вже декілька тижнів поспіль. Їх впровадження обумовлене складною ситуацією в енергетичній системі України, яка склалась через постійні ракетні обстріли з боку росії. Чимало обʼєктів енергетичної системи України зруйновані, тому енергопостачальним організаціям доводиться впроваджувати ліміти споживання та замовляти імпорт електричної енергії з інших країн.

Графіки відключень світла на 19 червня
Графіки відключень світла на 19 червня

Влітку вимкнення світла в регіонах України обумовлені тим, що в енергосистемі виникає дефіцит електрики через спеку і використання великої кількості кондиціонерів побутовими споживачами. Експерти наголошують, що відключення світла будуть діяти ще протягом мінімум двох років, якщо для цього не залучити потужності Запорізької атомної електростанції.

Графіки відключень світла на 19 червня 2024 року
Графіки відключень світла на 19 червня 2024 року

Днями стало відомо, що світло невдовзі будуть вимикати у всіх побутових споживачів — і навіть тих, що працюють зараз на одній лінії із обʼєктами критичної інфраструктури. Від ліній, які живлять такі обʼєкти – мають бути відʼєднані усі інші споживачі. Обсяги відключень наступної зими будуть залежати від того, скільки обʼєктів генерації електроенергії вдасться відновити до цього періоду.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?