Графік відключень світла на 22 червня: де вимикатимуть електроенергію в суботу – що кажуть в Укренерго

Компанія "Укренерго" надала актуальну інформацію щодо відключення світла 22 червня 2024 року. В які години та де саме обмежуватимуть споживання електроенергії в суботу – читайте далі.

Національна енергетична компанія “Укренерго” сформувала графіки відключень світла на 22 червня. В суботу усі обленерго країни будуть застосовувати графіки погодинних відключень електричної енергії в наступний проміжок часу: з 16:00 до 24:00 години.

В енергетичній компанії зазначили, що обсяги обмежень будуть більшими в період з 18:00 до 23:00 години. Причиною стабілізаційних відключень світла для побутових споживачів стали наслідки масованих ракетно-дронових ударів по енергетичних обʼєктах України.

Графіки відключень світла на 22 червня 2024 року
Графіки відключень світла на 22 червня 2024 року

Енергоживлення обʼєктів критичної інфраструктури не буде обмежуватись у перший вихідний минаючого тижня.

Відключення електроенергії — вимушений крок, який направлений на збереження цілісності енергетичної системи та уникнення блекаутів в подальшому. Голова правління НЕК “Укренерго” повідомив, що від початку року енергетичні обʼєкти країни перенесли вже 7 масованих ракетних атак з боку російських загарбників.

Зараз в енергосистемі України не вистачає потужностей, щоб задовольнити усі норми споживання, які існують на сьогоднішній день. І все це — з урахуванням того обʼєму, який країна імпортує з Європи. Головна проблема полягає у тому, що Україна на сьогоднішній день втратила 9 Гігаватт електричної потужності. Ця цифра еквівалентна рівню споживання електроенергії на території Нідерландів, або ж спільного енергоспоживання країн Балтії та Словаччини.

Коли та де відключатимуть світло 22 червня 2024 року
Коли та де відключатимуть світло 22 червня 2024 року

Масштаби втрат енергетичних потужностей гіганські. Тому для подолання втрат та дефіциту в енергетичній системі доводиться залучати аварійну допомогу з країн Європи та імпорт електроенергії. Та навіть таких заходів не вистачає для того, аби підтримати баланс в енергосистемі. Через це диспетчерський центр “Укренерго” обмежує споживання електроенергії для побутових та промислових споживачів.

Нові статті

Схожі статті

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.