Графік відключень світла на 25 червня: коли і де вимикатимуть електроенергію – в Укренерго розповіли деталі

В Укренерго надали актуальні графіки відключень світла в Україні на 25 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли, де та в які години вимикатимуть світло у вівторок.

Завтра, 25 червня 2024 року, будуть діяти цілодобові графіки погодинних відключень світла. З метою стабілізації енергетичної системи електроенергію будуть вимикати в період з 00:00 до 24:00 години.

В певні періоди часу обсяги обмежень будуть більшими. Ось більш точні графіки обмежень споживання електроенергії 25 червня:

З 02:00 до 05:00 години ранку та з 12:00 до 23:00 години.

Основною причиною обмежень в Укренерго називають зниження можливостей електростанцій. Наслідки російських ракетно-дронових атак даються взнаки і енергосистема України не в змозі виробляти електричну енергію в необхідних обʼємах. В той же час обмеження споживання електроенергії на обʼєктах критичної інфраструктури відбуватись, як і зазвичай — не буде.

Графік відключення світла на 25 червня 2024 року
Графік відключення світла на 25 червня 2024 року

Голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький розповів, що під час підготовки до зимового періоду перед Україною стоїть невідкладне завдання, повʼязане із будівництвом обʼєктів розподіленої генерації. Керівник зазначив, що розосередження маленьких електростанцій підвищить стійкість енергосистеми перед ракетними атаками з боку російських загарбників.

Володимир Кудрицький зазначив, що зараз українці все частіше стикаються з суворими реаліями. Імовірніше за все, атаки на українську енергосистему триватимуть. Тому зараз головне завдання енергетиків — відновити якомога більшу частину генерації електроенергії до початку зими. На його думку – потрібно задіяти більше ППО для захисту тих енергообʼєктів, які будуть відновлені протягом літа.

Ще один момент, на який звернув увагу Володимир Кудрицький — це розгортання генеруючих потужностей. Вони стануть гарантією того, що під час імовірних наступних атак росіяни не матимуть можливості сконцентруватися на великих електростанціях, а зіштовхнуться з підвищеною кількістю маленьких енергетичних обʼєктів. На думку голови правління “Укренерго”, питання децентралізації генерації потрібно вирішувати вже зараз.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?