Вже з 1 жовтня: тарифи на Інтернет в Україні можуть стрімко злетіти вгору. На скільки підвищать ціни і чому?

Вже з 1 жовтня 2024 року українські провайдери Інтернету можуть підвищити тарифи на свої послуги втричі. З чим повʼязане суттєве подорожчання послуги? Деталі розповість "Один Факт".

Українські провайдери Інтернету можуть вже з 1 жовтня суттєво підвищити вартість своїх послуг. Серйозне зростання тарифів на Інтернет, а також – проблеми з доступом до нього можуть чекати користувачів та абонентів вже із середини осені. Перехід на загальну систему оподаткування – ось головна причина, через яку український Інтернет може стати набагато дорожче. Про це, зокрема, заявили учасники ринку комунікаційних послуг.

На думку невеликих провайдерів – така процедура може приховувати в собі спробу монополізувати ринок інтернет-послуг. І тоді на ньому залишаться лише компанії-гіганти. Водночас із цим якість послуг Інтернету від таких компаній значно погіршиться.

Людмила Кокоровець, яка є директоркою групи компаній “Мій провайдер” – зазначила, що такі зміни призведуть до закриття дрібних компаній-постачальників Інтернету, які наразі працюють в селищах та селах. Вони, звісно ж, можуть продовжити надавати свої послуги – але за більш високу ціну. І в такому випадку оплата Інтернету стане не по кишені тим же пенсіонерам.

Тарифи на Інтернет в Україні можуть стрімко зрости: причина
Тарифи на Інтернет в Україні можуть стрімко зрости: причина

Якщо загальна система оподаткування і буде впроваджена, то це призведе до того, що у великій Одесі люди будуть платити за Інтернет 300 гривень, а десь в селі Одеської області вартість інтернет-послуг зросте до 1300 грн або навіть більше.

Зараз невеликі інтернет-провайдери, що працюють в Україні – конкурують між собою. Завдяки цьому кожен з них може запропонувати абонентам послуги гарної якості по доступній ціні. Якщо на ринку Інтернету встановиться монополія – така конкуренція просто зникне. Врешті решт якість послуг суттєво погіршиться, а тарифи сильно зростуть.

Перехід на загальну систему оподаткування для інтернет-провайдерів – загальнонаціональне явище. Тому змінити щось в окремо взятому регіоні неможливо.

Провайдерам радять створити робочу групу та систематизувати власні пропозиції. З чітким планом дій можна звернутись до Державної Фіскальної служби.

Нові статті

Схожі статті

Богдан Бенюк підкорив європейське кіно: українського актора нагородили за “Кращу чоловічу роль”

Богдан Бенюк зіграв захоплюючу роль у повнометражному фільмі "Мій карпатський дідусь", за яку й отримав по заслугах, а саме він отримав нагороду.

Донька 87-річної Ади Роговцевої подякувала Богу за маму-акторку з легендарним талантом: “Мені пощастило”

Ада Роговцева є матір'ю двох дітей, однак її син пішов з життя ще у далекому 2012 році, тож нині її радує дочка Катерина, яка шалено захоплюється професіоналізмом мами.

“У нас буде…”: 38-річний MONATIK розповів, що з тижня на тиждень стане батьком втретє – хлопчик чи дівчинка?

Діма Монатік очікує на третю дитину разом із дружиною Іриною, але стать подружжя поки що не розголошує, хоча вже знають хто у них буде - як відреагували на поповнення в сім'ї їхні сини?

“Це було моє рішення”: чому Анна Сагайдачна занесла свого чоловіка в “чорний список” – давно не разом

Анна Сагайдачна нещодавно повідомила про другу вагітність, але про свого обранця акторка нічого не розповідає, хоча має за плечима два шлюби - чому артистка розлучилась із другим чоловіком?