Україну засипає снігом: перший сніг у Кременчуці в 2023 році – Фоторепортаж

Україну засипає снігом: перший сніг у Кременчуці в 2023 році – Фоторепортаж.

Перший сніг – радісна подія для найменший українців, можна дістати санчата та сніжколіпи, а для птахів Кременчука навпаки все ускладняється, потрібно шукати їжу, тож звертаємося до місцевих: “Мешканці Кременчука, наповнюйте годівнички горішками та кашами”.

Перший сніг в місті Кременчук / Фото: редакція Один факт
Перший сніг в місті Кременчук / Фото: редакція Один факт

Населення в Кременчуці: приблизно 219 022, зараз багато переселенців, особливо зі Сходу, а також із Запоріжжя та Харкова. Перший сніг у 2023 році в місті Кременчук тільки випав – 20 листопада, мінус мінімальний, тому річка Дніпро ще не застигла. 

Дніпро в Кременчуці 2023 та сніг / Фото: редакція Один факт
Дніпро в Кременчуці 2023 та сніг / Фото: редакція Один факт

Рік, коли заснували Кременчук: 24 серпня 1991 рік. Серпень – це важливий місяць, не тільки для України, а і для цього чудового міста в Полтавській області.

Є цікавий запит в Google “Кому належить Кременчук?”. Про що це? Звісно, що мова йде про бізнес міста, робочі місця. Так ось, підприємства Кременчука управляються Мирославом Балдісом та Костянтином Жеваго. 51% акцій бізнесу міста належать саме їм, але це не означає, що цим заможнім людям належить місто. Українці – вільні, тож Кременчук в першу чергу належить кременчужанам.

Сніг в Полтавській області в 2023 / Фото: редакція Один факт
Сніг в Полтавській області в 2023 / Фото: редакція Один факт

Чим відомий Кременчук: красиві парки, пляж біля Дніпра, ріка Псел, КрАЗ, ракетний удар по магазину Амстор.

Місто Кременчук 2023 / Фото: редакція Один факт
Місто Кременчук 2023 / Фото: редакція Один факт

КрАЗ – важливе підприємство Кременчука. Чому КрАЗ називають людожером? Цей знаменитий автомобіль використовується як у цивільних, так і у військових галузях. Однак, незважаючи на те, що КрАЗ – це всюдихід для складних умов, робота за кермом КрАЗу сама по собі дуже важка. Найчастіше робота на даній машині дуже сильно вимотувала водіїв, за що вантажівку прозвали “Людоїдом”.

Перший сніг в Україні / Фото: редакція Один факт
Перший сніг в Україні / Фото: редакція Один факт

Нові статті

Схожі статті

Чотири кохання Лесі Українки: Сергій Мержинський, Ольга Кобилянська, Климент Квітка і вірші українською

Леся Українка — видатна українська поетеса, яка володіла найціннішим даром. Ця жінка вміла кохати, але так і не відчула справжнього взаϵмного кохання.

Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Чим та в які дати в червні 2024 року підживити квасолю: врожай буде рясним навіть на маленькій ділянці

Квасоля — невибагливий овоч, який ви можете легко виростити на домашній присадибній ділянці. Щоб її врожай вийшов рясним і багатим — підживіть квасолю вчасно і правильно.

Один факт, який допоможе вам позбутись їх: що потрібно зробити, щоб мухи зникли з вашого будинку

Впевнені, що цей метод вам допоможе і ви будете радіти: що потрібно зробити, щоб мух та комах більше не було у вашому будинку? Ефективний лайфхак.