Україну засипає снігом: перший сніг у Кременчуці в 2023 році – Фоторепортаж

Україну засипає снігом: перший сніг у Кременчуці в 2023 році – Фоторепортаж.

Перший сніг – радісна подія для найменший українців, можна дістати санчата та сніжколіпи, а для птахів Кременчука навпаки все ускладняється, потрібно шукати їжу, тож звертаємося до місцевих: “Мешканці Кременчука, наповнюйте годівнички горішками та кашами”.

Перший сніг в місті Кременчук / Фото: редакція Один факт
Перший сніг в місті Кременчук / Фото: редакція Один факт

Населення в Кременчуці: приблизно 219 022, зараз багато переселенців, особливо зі Сходу, а також із Запоріжжя та Харкова. Перший сніг у 2023 році в місті Кременчук тільки випав – 20 листопада, мінус мінімальний, тому річка Дніпро ще не застигла. 

Дніпро в Кременчуці 2023 та сніг / Фото: редакція Один факт
Дніпро в Кременчуці 2023 та сніг / Фото: редакція Один факт

Рік, коли заснували Кременчук: 24 серпня 1991 рік. Серпень – це важливий місяць, не тільки для України, а і для цього чудового міста в Полтавській області.

Є цікавий запит в Google “Кому належить Кременчук?”. Про що це? Звісно, що мова йде про бізнес міста, робочі місця. Так ось, підприємства Кременчука управляються Мирославом Балдісом та Костянтином Жеваго. 51% акцій бізнесу міста належать саме їм, але це не означає, що цим заможнім людям належить місто. Українці – вільні, тож Кременчук в першу чергу належить кременчужанам.

Сніг в Полтавській області в 2023 / Фото: редакція Один факт
Сніг в Полтавській області в 2023 / Фото: редакція Один факт

Чим відомий Кременчук: красиві парки, пляж біля Дніпра, ріка Псел, КрАЗ, ракетний удар по магазину Амстор.

Місто Кременчук 2023 / Фото: редакція Один факт
Місто Кременчук 2023 / Фото: редакція Один факт

КрАЗ – важливе підприємство Кременчука. Чому КрАЗ називають людожером? Цей знаменитий автомобіль використовується як у цивільних, так і у військових галузях. Однак, незважаючи на те, що КрАЗ – це всюдихід для складних умов, робота за кермом КрАЗу сама по собі дуже важка. Найчастіше робота на даній машині дуже сильно вимотувала водіїв, за що вантажівку прозвали “Людоїдом”.

Перший сніг в Україні / Фото: редакція Один факт
Перший сніг в Україні / Фото: редакція Один факт

Нові статті

Схожі статті

Айсберг в океані: від узбережжя Антарктиди відколовся величезний крижаний острів — що кажуть вчені?

Айсберг А23а розміром втричі більше за Нью-Йорк відокремився від Антарктиди і зараз вільно пливе Південним океаном. Чи варто капітанам кораблів бути пильними та куди помандрував крижаний острів?

Один факт про рис, який робить його корисним для нервової системи: таємничий компонент популярної крупи

Рис — один з самих цінних продуктів харчування. Ця крупа містить в собі велику кількість вітаміну В, а ще - один інгредієнт, який добре впливає на роботу нервової системи. Дізнайтесь, що це.

“Чорна п’ятниця” у Монобанку: представники фінустанови розповіли, що купували українці у день розпродажу

День великих розпродажів в магазинах України пройшов минулої п'ятниці — 24 листопада. Зараз ажіотаж трохи спав і банки підбили підсумки "Чорної П'ятниці". Свою статистику Мінфіну надав і Monobank.

Завидні модниці Катя Осадча, Лілія Ребрик, Оля Цибульська та інші задають тон: показали, які пальто в тренді

Найбільше про модні тенденції знають зірки, оскільки їм за характером роботи доводиться постійно змінювати наряди. Отже, придивімося уважно, в які пальто вони вбираються, щоб зрозуміти тенденцію.