Прогноз погоди на березень 2024: вже відомо, коли прийде справжня весна та чи повернуться ще снігопади

Весна прийшла — весні дорогу! Якою вона буде і чи справдиться прогноз байбака Тимка щодо ранньої весни? Читайте про це нижче. "Один Факт" підготував для вас інформацію від українських синоптиків.

Перший місяць весни вже стукає у двері та віконця, а промінчики сонця бавлять українців своїм теплом. Березень начебто йде на зміну зимовим завірюхам. Але чи вдасться йому домовитись про весняну зміну із лютим — ось це питання. Українські синоптики вже знають на нього відповідь. “Один Факт” пропонує ознайомитись з цією інформацією і вам.
Український гідрометцентр повідомив, що у березні 2024 року погода буде теплішою, аніж у році минулому. Вже зараз на більшій частині територій України погода швидко переходить до весняних температур. Протягом дня стовпчики термометрів сягають + 5 ºC у багатьох регіонах країни.

Якою буде погода в березні 2024 року
Якою буде погода в березні 2024 року

Синоптик Наталія Птуха розповіла, що практично увесь березень в Україні буде сухим і теплим. Наприкінці лютого в багатьох регіонах України почалась так звана метеорологічна весна. Тепло вже прийшло до Харкова, Житомира, Рівного та Дніпра.
Середньомісячна температура повітря у березні 2024 року буде становити від + 1 ºC до + 7 ºC. В порівнянні із нормами ці показники вищі на 1-2 ºC. Зазвичай у березні температура повітря коливається у межах 0+6 ºC.

В Укргідрометцентрі зазначили, що березень 2024 року не буде ані теплим, ані занадто прохолодним. На ранню весну, яку нам пророкував байбак Тимко — розраховувати точно не варто. Сильні морози в перший місяць весни українцям не загрожують, але й ховати зимовий одяг ще зарано.

Березень 2024 року буде теплішим, аніж минулого року
Березень 2024 року буде теплішим, аніж минулого року

Взагалі синоптики у березні очікують, що середньодобова температура підвищиться до +5 ºC. Але це буде відбуватись поступово і деякі українські регіони ще відчують на собі зимовий подих. В більшості регіонів країни стійке весняне тепло настане лише в третій декаді березня. Також у березні 2024 року можуть прогриміти перші весняні грози, а в деяких регіонах слід очікувати на сильні вітри.

Значних коливань температури у цьому березні не буде. Місяць буде хмарним. Часто будуть йти помірні дощі.

Нові статті

Схожі статті

Таємне кохання Дана Балана і Тіни Кароль за лаштунками: що сталося насправді та чи продовжуються стосунки

Незважаючи на те, що Дан Балан і Тіна Кароль ніколи не підтверджували свої стосунки, їхня близькість на публіці змусила багатьох шанувальників повірити, що між ними є роман.

Китайський гороскоп на 14 квітня 2024 року для Собаки, Півня і Свині: нові можливості та повороти долі

Китайський гороскоп для Собаки, Півня та Свині на 14 квітня 2024 року обіцяє, що ви можете досягти своїх цілей, якщо будете наполегливими та оптимістичними. Вірте в себе і йдіть до своїх мрій!

29-річна переможниця шоу “Холостяк-11” Анна Богдан після розставання із Заливако знайшла нового кавалера

Переможниця проекту "Холостяк-11" Анна Богдан не змогла зберегти відносини з Михайлом Заливако. Втім, зараз в красуні, схоже, зʼявився новий залицяльник. "Один Факт" покаже його вам прямо зараз.

Напряму: в які країни українці можуть поїхати на потязі без пересадок у 2024 році – повний список

Подорожі з України зараз — дуже складна справа. Втім, "Укрзалізниця" пропонуϵ українцям декілька прямих маршрутів 2024 на потягу без пересадок. Повний список "Один Факт" наводить нижче.