Що категорично не можна провозити через кордон у країни ЄС й Америку: список вражає кількістю заборон

Збираючись перетинати кордон, слід усвідомлювати, що далеко не все, що бажається, можна взяти з собою в дорогу. Існує чимало заборон із цього приводу, за якими митники на контролі уважно слідкують. Що категорично не можна класти до валізи?

Що не можна брати до ЄС

Вміст валізи з особистими речами не повинен перевищувати €430. В іншому разі доведеться сплачувати недешеве мито.

Не дозволять завезти в іншу країну м’ясні, молочні й рибні продукти й фрукти з овочами, якщо їх дуже багато. Також не беріть будь-яке насіння чи саджанці.

Перед виїздом за кордон слід уважно переглянути вміст валізи

Людям до 21 року заборонено мати при собі алкогольні й тютюнові вироби. Для більш дорослих є певний ряд обмежень: 1 л горілки, 4 л вина, 16 л пива. Цигарок у дорогу дозволяється брати лише дві пачки.

Ліків не повинно бути більше ніж 0,5 л, при цьому будь-які психотропи заборонені.

Зі зброєю й газовими балончиками кордон перетнути не вдасться. Звісно, у валізі не повинно бути пам’яток культури й матеріалів порнографічного вмісту.

Заборона на завезення у США

З в’їздом до Америки заборон іще більше. Збиратися в поїздку слід дуже ретельно, щоб вас не затримали на митному й прикордонному контролі агенти CBP.

Краще відразу викласти алкогольні напої. Вимоги до високоградусних напоїв різняться, тож якщо конче хочеться прихопити пляшечку, дізнайтеся вимоги конкретного Штату, куди плануєте заїхати.

Перегляд речей на митниці доволі прискіпливий

Не бажано в’їжджати в країну на автомобілі, придбаному в іншій країні, окрім Канади. Не оберетеся клопоту з оформленням. Швидше за все, вас завернуть на кордоні, а, можливо, навіть приймуть рішення знищити транспорт.

Якщо маєте культурні цінності, обов’язкові в наявності документи на право власності. Такі речі перевіряються дуже суворо.

Наявність предметів оборони може викликати підозру й навіть арешт власника, якщо не буде ліцензії.

У валізі не повинно бути їжі, хутра домашніх тварин, вогнепальної зброї, наркотичних речовин, представників дикої природи, товарів із країн, на які накладено ембарго. Обов’язково слід ознайомитися з митними правилами конкретного Штату, щоб не мати проблем при перетині кордону.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.