Люди зробили сусідці ремонт, допоки її не було: замість подяки отримали на горіхи від господині

Жінка поїхала у відпустку, а коли повернулася, була надзвичайно здивована. Лаура не впізнала власну спальню. Подібний сюрприз їй несподівано зробили сусіди. Чому господиня не подякувала добрим людям за ініціативу?

Лаура приїхала додому, зайшла в спальню й обімліла. Все довкола було змінено – від кольору стін і фіранок до перестановки меблів зовсім по-іншому. Мало того, що подібне новаторство їй абсолютно не сподобалося, так ще й було незрозуміло, хто зайнявся подібним самоуправством.

Пристрасна бесіда з донькою виявила самовільних будівельників. До будинку їх впустила саме дівчина-підліток. Подібну ініціативу сусіди проявили самостійно. Дитина лише відчинила їм двері й провела у мамину опочивальню.

А ті зробили все самі. Принесли будматеріали, зірвали старі шпалери та наклеїли нові. В оновленому помешканні довелося пересунути меблі й замінити фіранки, бо старі не вписувалися в новий вид інтер’єру. Та замість слів вдячності благодійники почули на свою адресу лише прокльони.

Сусід зав’язав жінці очі, провів у спальню і…

Лаура розлютилася, що по суті сторонні їй люди ввірвалися в її особистий простір, не питаючись дозволу. Жінка після подібного сюрпризу впала у стан депресії, її подібне дуже сильно гнітило. Після цього вона не хотіла з тими людьми навіть вітатися, не те що дружити.

Сусід, напевно, хотів справити враження на господиню. Зустрів її на порозі, зав’язав очі й провів у власну спальню. Та коли зняв пелену з її очей, Лаура скрикнула від несподіванки й справжнього шоку.

Новий інтер’єр шокував господиню

Жінка довго не могла прийти до тями, уявляючи, як абсолютно чужі люди штовхалися в її кімнаті, торкалися речей, перебирали білизну в шафі, перекладали ліки на тумбочці.

Донька не розділяє маминого обурення. На закиди Лаури, чому впустила будівельників у дім, дівчина зауважила, що мама дуже невдячна. Їй хотіли зробити приємність, а вона не оцінила.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.