Люди зробили сусідці ремонт, допоки її не було: замість подяки отримали на горіхи від господині

Жінка поїхала у відпустку, а коли повернулася, була надзвичайно здивована. Лаура не впізнала власну спальню. Подібний сюрприз їй несподівано зробили сусіди. Чому господиня не подякувала добрим людям за ініціативу?

Лаура приїхала додому, зайшла в спальню й обімліла. Все довкола було змінено – від кольору стін і фіранок до перестановки меблів зовсім по-іншому. Мало того, що подібне новаторство їй абсолютно не сподобалося, так ще й було незрозуміло, хто зайнявся подібним самоуправством.

Пристрасна бесіда з донькою виявила самовільних будівельників. До будинку їх впустила саме дівчина-підліток. Подібну ініціативу сусіди проявили самостійно. Дитина лише відчинила їм двері й провела у мамину опочивальню.

А ті зробили все самі. Принесли будматеріали, зірвали старі шпалери та наклеїли нові. В оновленому помешканні довелося пересунути меблі й замінити фіранки, бо старі не вписувалися в новий вид інтер’єру. Та замість слів вдячності благодійники почули на свою адресу лише прокльони.

Сусід зав’язав жінці очі, провів у спальню і…

Лаура розлютилася, що по суті сторонні їй люди ввірвалися в її особистий простір, не питаючись дозволу. Жінка після подібного сюрпризу впала у стан депресії, її подібне дуже сильно гнітило. Після цього вона не хотіла з тими людьми навіть вітатися, не те що дружити.

Сусід, напевно, хотів справити враження на господиню. Зустрів її на порозі, зав’язав очі й провів у власну спальню. Та коли зняв пелену з її очей, Лаура скрикнула від несподіванки й справжнього шоку.

Новий інтер’єр шокував господиню

Жінка довго не могла прийти до тями, уявляючи, як абсолютно чужі люди штовхалися в її кімнаті, торкалися речей, перебирали білизну в шафі, перекладали ліки на тумбочці.

Донька не розділяє маминого обурення. На закиди Лаури, чому впустила будівельників у дім, дівчина зауважила, що мама дуже невдячна. Їй хотіли зробити приємність, а вона не оцінила.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.