Подружжя з Київщини побило рекорд спільного проживання у шлюбі: за 75 років жодного разу не посварилися

75 років тому Парасковія і Василь побралися. Відтоді живуть у злагоді, допомагаючи і підтримуючи одне одного. З'ясувалося, що пара побила зафіксований до цього в Книзі рекордів України шлюбний рекорд.

Подружжя Кириченків мешкає на Київщині, в селі Кухарі. Їхнє знайомство відбулося за часів Другої світової. Уже після закінчення бойових дій закохані побралися. У них народилася донька, згодом з’явилися онуки й правнуки. А от праправнуки вже мають дату народження під час нової війни.

Василь Андрійович на 4 роки старший за дружину. Главі родини минуло 96 років, а Парасковія Андріївна відзначила 92-річчя. Сім років тому в дідуся трапився інсульт. Хвороба паралізувала літнього чоловіка. Він перестав бачити, погано чує, йому важко вимовляти слова.

Раніше у подружжя було заведено о першій годині дня кавувати, ведучи світські бесіди. Тепер від цієї традиції довелося відмовитися. Лікарі й бабусі Парасці не радять вживати каву, та вона вряди-годи балує себе, не змінюючи часу кавової церемонії.

Ніхто ніколи не чув, щоб чоловік із дружиною сварилися, хоча прожили разом довгих 75 років. Коли німців прогнали з їхнього села, відбулося доленосне знайомство. Параска прийшла в землянку, де перебував Василь. Молодик відразу примітив гарну дівчину, а вона своєю чергою звернула увагу на кучерявого парубка.

Побралися закохані у 1948 році. Всі спільні світлини збереглися. Жінка ще й листи від чоловіка не викидає. Донька подарувала подружжю Кириченків двох онуків. Тепер у них четверо правнуків і двоє праправнуків. Усі мешкають в Америці, тож відвідати старожилів не можуть. З батьками живе тільки донька.

Батько Парасковії Андріївни під час Другої світової партизанив. То німці спалили його разом із побратимами в сараї. Через багато років вже росіяни знищили будинок подружжя, в якому воно починало 75 років тому спільне життя.

До світового рекорду проживання у шлюбі парі ще знадобиться прожити 7 років, а в Україні старшої за тривалістю прожитих років родини більше немає.

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка з весни 2022 року прийняла у себе чи не найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?