Жінка закохалася у друга свого сина: хто порадить, що робити – відкрити свої почуття чи триматися подалі

39-річна Олена сама виховує сина. Одного разу 18-річний Павло прийшов додому не один, а з товаришем. Коли жінка познайомилася з Євгеном, відразу відчула до молодика симпатію.

Товариш сина виявився ввічливим і дуже інтелігентним молодиком. За чаєм він легко спілкувався з Оленою. Допоки Павло зазирав у ноутбук, жінка з юнаком чудово поговорили. Між ними начебто налагодився невидимий зв’язок.

Того вечора жінка довго не могла заснути. Вона стільки років займалася вихованням сина і не мала інших інтересів, що тепер злякалася жіночності, що раптово прокинулася в ній. Олена переживала, що предметом її цікавості став товариш сина. Якщо вона заведе з Євгеном роман, це може негативно відобразитися й на Павлуші. А цього їй би дуже сильно не хотілося.

Жінка боїться поринути з головою у роман із молодикомДивно, що до матері-одиначки залицявся і начальник на роботі, і сусід. Але вона ніколи не розглядала цих чоловіків як об’єкти для кохання. Нічого в душі не тьохкало при спілкуванні з ними. Цікавих тем для розмови не знаходилося. Під час побачення хотілося якомога швидше попрощатися й повернутися додому.

З Євгеном усе було зовсім по-іншому. Вони начебто відгадували думки одне одного. Молодик, мабуть, теж відчував потяг до мами друга. Став частенько навідуватися до них у гості, залишаючись на вечерю.

Чи можливі подібні нерівні стосунки?

Олена опинилася на роздоріжжі. Зробити крок назустріч коханню з хлопцем, що на 20 років молодший за неї, вона не може, адже добре усвідомлює наслідки, що випливуть із цих стосунків.

Вона вирішила поділитися своєю проблемою з сестрою, тіткою і колегою. Сестра впевнена, що слід чесно про все розповісти своєму сину. Тітка підтримала племінницю. Мовляв, та робить усе правильно, що стримується і не дає волю почуттям. Такої лінії поведінки й слід притримуватися. А колега сказала, що для кохання не існує жодних обмежень, навіть вікових. Як вчинить Олена?

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.