Родина побачила картину з двійником свого 7-річного сина: щоправда, на полотні художник зобразив дівчинку

Раніше Стівенсони мешкали у Швеції. Лише 2 роки тому перебралися до Великобританії. Якось із родиною сталося щось неймовірне – відбулася зустріч із копією їхнього сина.

Сім’я з трьома дітьми весело провели час на гірськолижному курорті. В Англії вони відвідали його вперше. Вдосталь накатавшись на лижах і надихавшись свіжого гірського повітря поверталися додому. Дорогою вирішили заночувати в орендованому будинку. Підрулили до нього вже пізно ввечері, але встигли помітити, що забудівля доволі старезна. Ставні рипіли, половиці скрипіли. Все навіювало думку про зустріч із привидами. І вона сталася.

Старша сестра першою помітила схожість дівчинки з картини з молодшим братиком

Всім гуртом розташувалися в їдальні, щоб повечеряти. Кожен почував себе ніяково, але ніхто не міг пояснити, що не так у цій оселі. Врешті донька вказала на одну з картин на стіні: “Погляньте! Це ж наш Барні!”

Усі скупчилися довкола картини. І дорослі, й діти були надзвичайно шоковані. З шедевра шведського художника Карла Ларссона на них поглядало до болю знайоме обличчя. Щоправда, належало воно не хлопчику, а дівчинці з довгим волоссям. Та виглядала модель точнісінько як їхній синочок. Якби не знали напевно, то сказали б, що це діти-близнюки.

Барні виявився повною копією дівчинки з картини

Звідки у цьому будинку з’явився малюнок їхнього сина, перевдягненого в дівчинку, батьки так і не змогли пояснити дітям. Семирічний Барні теж відзначив схожість із незнайомкою і весь вечір мовчав, переварюючи отриману інформацію.

Ще б пак! Не кожного дня зустрічаєш свого двійника, хоч і протилежної статі. Врешті малюк розслабився, повважавши все це цікавою пригодою. А батьки подумали, що було б непогано придбати картину “Квіти на лузі” і повісити у себе вдома. Більше того вечора таємничих подій не сталося.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.