Молодик сподівався уникнути покарання за несплату аліментів: тому і заховався у абсолютно несподіваному місці

Владиславу лише 21 рік, але він уже устиг отримати піврічний термін ув'язнення. Молодик нікого не грабував і не бив. Просто мав сплатити аліменти на сина, але не зробив цього.

Поляк закохався дуже рано. Мама відмовляла сина від одруження в 17 років, але він надміру кохав свою Агнешку і нічого не хотів слухати. Жінка була проти цих стосунків рівно до того моменту, як дівчина завагітніла. Потім змирилася, що має стати бабусею у 35 років.

Зіграли весілля, і молодята взялися вити сімейне гніздечко. Та обоє виявилися не готові до подружнього життя. Напевно, дався взнаки юний вік і нездатність обох йти на компроміс. Допоки Агнешка наспівувала первістку колискові, Владиславу кортіло посидіти з друзями у веселій компанії за келихом пива.

Владислав виявився злісним аліментником

Коли повертався пізно ввечері додому, дружина починала з’ясовувати стосунки, й вони сварилися. Так минуло 11 місяців. До першого дня народження свого синочка молодик не дотягнув. Пішов із дому, грюкнувши дверима. Тим паче на обрії виринула бездітна і безпроблемна Кароліна. З дівчиною було легко проводити час, адже вона не мала жодних побутових проблем.

Образившись, Агнешка вирішила помститися невірному чоловіку й подала на нього до суду. Окружний суд розглянув справу й присудив злісному аліментнику пів року ув’язнення. Та знайти недбайливого татуся виявилося не так уже й просто. Спочатку Владислав перебував вдома у Кароліни, та згодом набрид дівчині, і вона його відправила додому. Довелося йти до мами, бо більше нікуди.

Молодик сховався від поліцейських у холодильнику

Знаючи, що поліція розшукуватиме його саме там, Владислав витяг усі продукти з холодильника, позбувся поличок і заховався в середину білої шафи. Гадав, що там його ніхто не знайде. Мама сказала, що сина вдома немає, але копи не повірили й почали нишпорити по всіх закутках. А коли зазирнули до холодильника, дістали звідти ошелешеного Владислава. То відразу забрали з собою задля відбуття покарання.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.