Поведінка жінки під час сеансу екзорцизму надзвичайно приголомшила: зміїні очі, собаче гарчання, політ стільця

Отець Вінсент Лемперт давно займається вигнанням диявола з людей. Але цей випадок навіть досвідченого екзорциста призвів до стану справжнього шоку.

Отець Вінсент Лемперт вважається головним екзорцистом Римо-католицької церкви в Америці. Здавалося б, чоловіка, який здійснив сотні, а то й тисячі антидемонічних обрядів, здивувати складно. Та трапилася одна пригода, яку священник й досі згадує з жахом.

Жінка, яка в підлітковому віці перенесла наругу як фізичну, так і сексуальну, довгий час не зверталася за допомогою до церкви. Вона взагалі обходила культові споруди стороною. А в якийсь момент життя вирішила, що настав час поділитися своїми проблемами з пастором.

Церковний служитель був настільки вражений розмовою з цією парафіянкою, що вирішив звернутися до отця Лемперта за допомогою. Тільки ця людина могла звільнити жінку від одержимості, в якій вона перебувала.

Священник не очікував такого протистояння під час сеансу екзорцизму

Ця доленосна зустріч відбулася. Вони довго говорили на різні теми. Наприкінці жінка поцікавилася, чи зможе святий отець надати їй допомогу, на що він смиренно відказав: “Ісус допоможе тобі!”

І в цей момент у священнослужителя похолоділо в серці, адже очі у співбесідниці в одну мить звузилися, скосилися і стали нагадувати зміїні. Жінка заговорила голосом демона: “Хто він? Він не має влади над нами…”

Священник у розпачі бризнув на одержиму святою водою. Бідолаха не втрималася на ногах, завалилася на підлогу й стала кашляти, немов задихаючись. Отець Вінсент втямив, що доведеться робити обряд екзорцизму повною мірою.

З парафіянкою коїлося щось неймовірне

Під час сеансу Диявол відкрито насміхався зі священника, говорячи, що він його не подужає, мовляв, вони тут надовго. Та він не відступав від свого плану. Читав молитву і бризкав святою водою навсібіч.

Жінка була прив’язана до стільця. Вона звивалася і гарчала, мов дикий звір. Коли отець дихнув на неї, щоб вселити Святий Дух, стілець миттю відлетів в інший бік кімнати, а ошаленіла клієнтка впала на підлогу. Довкола неї розповсюдилося дивне сяйво. Зелені зміїні очі поступово набули людської подоби, і зцілена пацієнтка уславила Бога. Демона було вигнано.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: час для глобального перезавантаження

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Козеріг, Риби, Лев: варто переключити свою увагу на щось інше та відпочити від рутини. Астрологічний прогноз.

10 українських зірок естради без макіяжу і фільтрів: оцініть різницю між Тіною Кароль на сцені та поза нею

Зірки звикли накладати товсті шари макіяжу на обличчя. У такому вигляді стають справжніми лялечками. А от коли увечері вмиваються, то перетворюються на звичайних нічим не примітних жінок.

Босоніж і в халаті: 57-річна Ольга Сумська засвітилася в СПА у вигляді абсолютно звичайної жінки (ФОТО)

Акторка Ольга Сумська показала себе в халаті поряд з басейном. В якому місті побувала українська Роксолана – читайте в наступному матеріалі від "Одного Факту".

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.