Молодик хотів зробити пропозицію коханій урочисто, але вузькі штани все зіпсували: що відповіла дівчина

У житті Артема частенько траплялися казуси різного штибу. Оказія трапилася з молодиком навіть у найвідповідальніший момент у житті – коли він вирішив зробити пропозицію руки і серця своїй обраниці.

Артем не любить пригадувати, в які халепи встрявав у житті. А подібних каверз із хлопцем траплялося чимало. Якось хотів допомогти підсліпуватій бабусі перейти вулицю на світлофорі. Та не врахував чималої калюжі перед бордюром. У підсумку і його, і літню жінку обдало брудною жижею з-під коліс якогось мажора на ягуарі.

Хотів позбавити матусю від проблем із носінням важких сумок із продуктами й сам зголосився скупитися перед днем народження татуся. У підсумку загубив гаманець не лише зі списком необхідних закупів, але й із грішми. І подібних прикладів із життя Артема можна назвати безліч.

Коли він зустрів свою Ірен, здавалося, весь світ довкола змінився, і тепер усе обов’язково буде за вищим ґатунком. Та як би не так! Підступна доля і тут приготувала молодику кумедну прикрість.

Юнак хотів зробити пропозицію руки й серця за урочистих обставин

З кожним днем Артем усвідомлював усе сильніше, що хоче прожити все життя з цією гарною дівчиною з великими зеленими очима. Та вирішив не поспішати й ретельно підготуватися до важливого кроку в житті.

Юнаку хотілося, щоб день, коли він зробить пропозицію руки й серця коханій, запам’ятався надовго. У принципі, так і сталося, от тільки Ірен не змогла стримати сміху в цей доленосний момент.

Коробочка з обручкою безнадійно застрягла в кишені джинсів

Оксамитову коробочку з обручкою молодик вирішив вручити коханій під час вечері у ресторані, коли вони перебували на відпочинку. Задля такого випадку вдягнув брюки й білу сорочку. Але Ірен сказала, що на курорті так не вдягаються, і порадила обмежитися більш неформальними джинсами.

Артем скорився, а у найурочистіший момент ці вузькі штани все зіпсували. Молодик хотів дістати із кишені обручку, та коробочка безнадійно застрягла. Тож довелося довго смикати, допоки вивільнив подарунок для коханої із джинсів.

Ірен весь цей час борні з вузьким вбранням зі сміхом споглядала на обранця. Добре хоч на його пропозицію відповіла “так”. А згодом зізналася, що сама винна у казусі, адже підмовила нареченого вдягти джинси в обліпку.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.