“У шахах тільки дівчата”: чоловік провернув трюк із відомої комедії про джаз, зігравши на жіночому чемпіонаті

Дізнавшись, що на переможницю чемпіонату з шахів очікує чималий призовий фонд, чоловік вирішив будь за що взяти участь у змаганнях. І його не зупинила обставина, що грати мають виключно дівчата.

Мешканець Кенії настільки сильно потребував грошей, що зважився на участь у жіночому чемпіонаті з гри в шахи. Був певен, що обов’язково виграє і забере собі весь призовий фонд.

Для початку спритний чолов’яга придумав собі відповідне ім’я, перетворившись в одну мить на Міллісент Авуор. Далі вбрався в нікаб, залишивши лише отвори для очей, та й ті приховав за окулярами.

Закутана в тканину жінка 4 дні не викликала підозр

Щоб його стать не розпізнали по голосу, вдав із себе німу жінку, тож спілкувався з довколишніми виключно за допомогою паперу і ручки. Підозри нікому невідома шахістка викликала, коли без будь-яких труднощів здолала в турнірі ексчемпіонку країни та нинішню чемпіонку Уганди. Очікувалося, що Глорія Джумба та Ампаїр Шакіра розіграють кубок між собою як дві найсильніші шахістки. Та несподівано вигулькнула темна конячка.

Присутнім видалася підозрілою хода учасниці змагань. А ще більше привернула увагу пара чоловічого взуття, що проглядалася крізь склади на тканині. Тож перед тим, як видати належні за перемогу гроші, у спортсменки стали вимагати паспорт.

Видало студента-недоучку чоловіче взуття

Довелося зізнатися, що він не жінка, і перепрошувати за скоєне. Молодик пояснив, що хотів витратити виграні $3815 на оплату навчання в університеті. Ось так похвальний потяг до знань змусив бідолаху вдатися до афери зі статтю.

Мусульманське вбрання дозволило кенійцю цілих чотири дні водити за ніс учасників і суддів престижних змагань, адже нікого не могла здивувати загорнута з ніг до голови у темну тканину жінка. Коли ж правда спливла, чоловіка дискваліфікували, а його суперницям зарахували технічні перемоги.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.