Прибиральник не розгубився і вступив у двобій із озброєним грабіжником: завдяки його діям крадія затримали

Того дня нічого не віщувало про щось лихе. Раптом у магазин увірвався чоловік з пістолетом у правиці і маскою на обличчі. Та працівник не розгубився і вступив у двобій із негідником.

Найл Стренікс саме мив підлогу у торговельному закладі, як до крамниці увірвався незнайомець. Обличчя чоловіка було приховане за маскою, а в руках він тримав предмет, дуже схожий на пістолет.

Незнайомець підскочив до касирки й став вимагати гроші. Дівчина розгубилася, а 61-річний прибиральник – ні. Мешканець Лідса підкрався до зловмисника ззаду і схопив за голову. Між чоловіками виникла сутичка.

Побачивши злодія, прибиральник не розгубився

Нахаба схопив із полички пляшку з водою і двічі вдарив Найла по голові. З ранок заюшилася кров, але мужній прибиральник не відступив, продовжуючи протистояти більш молодому супернику.

У бійці британець мимоволі схопився за пістолет. Та замість холодного металу відчув під пальцями щось м’яке і тепле, яке тут же втратило форму. З’ясувалося, що це бутафорська пневматика, виготовлена з пластику.

Двобій тривав, і Найлу вдалося стягнути з грабіжника маску, побачивши його обличчя. Чолов’язі-невдасі довелося хутенько ретируватися. Він сів на авто, яке, як потім виявили детективи, теж було краденим, і поїхав із місця пригоди.

Працівник торкнувся пістолета і втямив, що він несправжній

Поліцейські похвалили прибиральника за проявлену мужність, але надалі порадили думати про збереження життя і не лізти поперед батька в пекло.

Завдяки камерам спостереження, розташованим у крамниці, особу злодія було швидко встановлено. Невдовзі його затримали та судили за кількома статтями. З’ясувалося, що того дня 37-річний чоловік спромігся скоїти аж 13 злочинів усього за 20 хвилин. Його засудили, до 10 років і чотирьох місяців ув’язнення. А літній Найл Стренікс отримав подяку за сприяння поліції.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.