Скільки років знадобиться українцю, щоб стати мільйонером: без корупції і грабунків, живучи на одну зарплату

Скільки років має працювати пересічний українець, щоб заробити перший мільйон доларів, вирішили підрахувати аналітики. За основу взяли офіційні дані з середньомісячних зарплат.

Пам’ятаєте страшне прокляття з радянської комедії “Діамантова рука”: “Щоб ти жив на одну зарплату!” Звісно, у ті часи накопичити мільйон з зарплати було нереально. Та існують країни, в яких громадяни теоретично можуть стати мільйонерами, не вдаючись до брудних оборудок, а відкладаючи зароблені власною працею гроші.

Виявляється, в цілому ряді країн можна накопичити 1 000 000 доларів, отримуючи всього-на-всього середню зарплату. Навіть якщо сплачувати податки й усі обов’язкові внески. Якщо вірити даним numbeo.com, у 102 країнах світу в громадян є шанс стати мільйонерами таким чином.

Найлегше перейти у розряд мільйонерів швейцарцям

Найменше слід заморочуватися мешканцям Швейцарії. Достатньо не витрачати зайвого протягом 14 років і ще плюс 3 місяці. І все – ти мільйонер! Сингапурцям задля цієї благородної мети знадобиться потерпіти трішки більше – майже 17 років. Людям із паспортом Люксембургу в кишені скласти мільйон є можливість за 17 років і 4 місяці. Американцям задля цього потрібен практично 21 рік.

Гривні пересічному українцю доведеться відкладати 215 років

У рейтингу потенційних мільйонерів Україна не пасе задніх, та все ж перебуває в другій половині списку – на 86-му місці. Якщо відмовитися від будь-яких витрат і все зароблене складати в банку, то не мине й 215 років і 10 місяців, як щасливий українець перерахує заощадження і визнає – врешті він мільйонер. Для порівняння пакистанцю слід працювати задля досягнення заповітної мети 621 рік із хвостиком.

У наших найближчих сусідів перспектива потрапити в клуб мільйонерів не така примарна. Поляки посідають 40-ву сходинку рейтингу. Якщо попрацюють якихось 77 років і 9 місяців, то заволодіють сумою з шістьома нулями.

Нові статті

Схожі статті

Поділили на трьох: Тімур Мірошниченко розсекретив суму, яку йому заплатили за проведення “Євробачення-2017”

Телеведучий Тімур Мірошниченко пригадав 2017 рік, коли йому довірили проводити "Євробачення". Він розповів, скільки йому заплатили грошей за роботу.

Все почалось в 1981 році: чому в Україні стали переходити з літнього на зимовий час і навпаки – цікавий факт

Сьогодні о 4 годині ранку українці перейшли на зимовий час. Традиція переводити годинники існує в нашій країні багато років. Коли і чому саме її започаткували – читайте в матеріалі "Одного Факту".

“Але ж і гарний був”: 67-річний Павло Зібров показав, яким був в молоді роки – компліменти не забарились

Павло Зібров показав себе в далекому минулому. Співак оприлюднив у соціальних мережах відео, на якому присутній він сам. Набагато молодший, але вже з пишними вусами, які давно стали брендом.

“9 років проводити”: акторка Римма Зюбіна не захотіла зніматись в українському фільмі та назвала причину

Українська акторка Римма Зюбіна розповіла, чому їй довелось відмовитись від участі в українському фільмі. Причина ховалася зовсім не в сценарії. "Один Факт" розповість подробиці в матеріалі.