Скільки років знадобиться українцю, щоб стати мільйонером: без корупції і грабунків, живучи на одну зарплату

Скільки років має працювати пересічний українець, щоб заробити перший мільйон доларів, вирішили підрахувати аналітики. За основу взяли офіційні дані з середньомісячних зарплат.

Пам’ятаєте страшне прокляття з радянської комедії “Діамантова рука”: “Щоб ти жив на одну зарплату!” Звісно, у ті часи накопичити мільйон з зарплати було нереально. Та існують країни, в яких громадяни теоретично можуть стати мільйонерами, не вдаючись до брудних оборудок, а відкладаючи зароблені власною працею гроші.

Виявляється, в цілому ряді країн можна накопичити 1 000 000 доларів, отримуючи всього-на-всього середню зарплату. Навіть якщо сплачувати податки й усі обов’язкові внески. Якщо вірити даним numbeo.com, у 102 країнах світу в громадян є шанс стати мільйонерами таким чином.

Найлегше перейти у розряд мільйонерів швейцарцям

Найменше слід заморочуватися мешканцям Швейцарії. Достатньо не витрачати зайвого протягом 14 років і ще плюс 3 місяці. І все – ти мільйонер! Сингапурцям задля цієї благородної мети знадобиться потерпіти трішки більше – майже 17 років. Людям із паспортом Люксембургу в кишені скласти мільйон є можливість за 17 років і 4 місяці. Американцям задля цього потрібен практично 21 рік.

Гривні пересічному українцю доведеться відкладати 215 років

У рейтингу потенційних мільйонерів Україна не пасе задніх, та все ж перебуває в другій половині списку – на 86-му місці. Якщо відмовитися від будь-яких витрат і все зароблене складати в банку, то не мине й 215 років і 10 місяців, як щасливий українець перерахує заощадження і визнає – врешті він мільйонер. Для порівняння пакистанцю слід працювати задля досягнення заповітної мети 621 рік із хвостиком.

У наших найближчих сусідів перспектива потрапити в клуб мільйонерів не така примарна. Поляки посідають 40-ву сходинку рейтингу. Якщо попрацюють якихось 77 років і 9 місяців, то заволодіють сумою з шістьома нулями.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.