Якби не мариновані огірки, власник ювелірної крамниці зазнав збитків: як солоні овочі перепинили пограбування

Пограбування ювелірної крамниці зловмисникам не вдалося. А все через те, що у хазяїна в руках якраз було кілька слоїків з маринованими огірками.

До справи четвірка кримінальників готувалася ретельно. Обрали об’єкт, підгадали час, коли до ювелірної крамниці саме завезли свіжий товар. Та, певно, хтось із команди того дня встав не з тієї ноги, оскільки злодіям дуже не поталанило. Невдачі переслідували їх з самого початку.

Грабіжники ввірвалися до ювелірного магазину в місті Санді-Спрінгс, коли там перебувало повно покупців. Зловмисників було четверо, і вони погрожували присутнім зброєю. Вважаючи, що достатньо залякали публіку, чоловіки взялися до роботи – розбивали вітрини та згрібали цінності по сумках.

Пограбування ювелірної крамниці не задалося

Раптом у дверях з’явився власник крамниці. Чоловік виходив на обід, а повернувся з великою сумкою, в якій було кілька банок із солоними огірками. Чоловік не розгубився і влаштував огіркову атаку – почав лупцювати нахаб сумкою по спинах.

Не очікуючи такого повороту, грабіжники розгубилися і відразу ж кинулися до дверей. Усім гуртом присутнім вдалося скрутити одного з бандитів і передати поліції. Та доля відвернулася й від решти учасників раптового нальоту.

Мариновані огірки врятували від пограбування

Коли вони вискочили з магазину, то сіли в автівку. Хотіли якомога швидше зникнути з району. Водій додав газу, втікаючи, але не впорався з керуванням, тому й зіткнувся з іншим автомобілем. Так усіх і пов’язали на місці. Згодом вони постали перед судом.

Серед нападників було двоє підлітків 16 і 17 років. Керував невдалою операцією в штаті Джорджія 40-річний чоловік. Та хіба міг натхненник злочину передбачити, що господар крамниці відшмагає їхню банду маринованими огірками?!

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: пʼятниця буде яскравою на емоції

Гороскоп на 26 квітня 2024 для знаків Зодіаку Близнюки, Водолій, Діва: зірки пророкують день багатий на позитивні емоції та несподівані ситуації.

Не тільки Сулейман: заморські султани Мурат Налчаджиоглу і Мохаммад Захур, яким до душі українські красуні

Заморські султани, які обожнюють українських красунь — існували не лише в Османській імперії. "Один факт" розповість про сучасних Сулейманів, що одружились на українках. Хто вони — читайте нижче.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: знайдіть для себе нове хобі

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для знаків Зодіаку Телець, Скорпіон та Овен: астрологи радять спробувати щось нове та творче. П'ятниця буде продуктивною.

Гороскоп на 26 квітня 2024 року для Позитива, alyona alyona, Джамали: можливі грошові витрати на емоціях

Зірковий гороскоп на 26 квітня 2024 року обіцяє Позитиву, alyona alyona, Джамалі чимало позитивних моментів. Але існують й певні застереження, на які обов'язково слід звернути увагу.