Дівчина з 10 років була закохана в ляльку-зомбі, а коли їй було 24 роки, вони побралися: ганчіркове кохання

Дивачка з Америки не лише побралася зі страшною лялькою-зомбі, але й завела у шлюбі десятьох дітей. До того ж багатодітна мама має бойфренда-прибульця.

Фелісіті Россі мешкає у Массачусетсі. Дівчина прославилася своєю слабкістю до незвичайних ляльок. Вони настільки міцно увійшли в її життя, що дивна особа вийшла заміж за ляльку Келлі, але зрадила благовірному з іншою лялькою – інопланетянином Робертом.

Коли Россі минуло 24 роки, вона зіграла весілля з ганчірним зомбі. Це трапилося 2018 року. Кохання з Келлі було перевірене роками – наречена закохалася в зомбі ще в підлітковому віці.

У дівчини з Келлі вже з’явилося десять дітей

Фелісіті побачила майбутнього чоловіка на сайті ще в 10-річному віці. Вона попросила татуся придбати їй цю іграшку. Але він зауважив, що зробить це, якщо донечка гарно навчатиметься у школі. Тож Келлі був придбаний, коли юнці було вже 13 років.

Відтоді вона все більше прив’язувалася до свого друга. Це не просто безмовний неживий предмет. Американка здатна вгадувати бажання страшка, знає усе, про що він думає і що відчуває. У 17 років Россі відчула, що кохає Келлі.

Фелісіті зрадила чоловіка з прибульцем

Закохані носять однакові обручки й мають подвійне татуювання. На весіллі, на яке Фелісіті витратила 500 доларів, були присутні четверо родичів нареченої. З боку нареченого були присутні 8 ляльок.

За останні 5 років родина поповнилася 10 нащадками. Це переважно ляльки-зомбі, як і татусь. А нещодавно в родинній колекції з’явився ляльковий іншопланетянин. Фелісіті закохалася в Роберта і почала з ним “зустрічатися”. Тепер вони всі втрьох ростять численну малечу. Остання дитинка стала не зомбі, як Келлі, а повністю схожа на Роберта. Новоспеченого прибульця назвали Марті.

Саме ляльки допомогли дивній дівчині вийти зі стану депресії, коли її прийомні батьки пішли у засвіти. Вона планує влаштуватися на роботу, щоб мати можливість поповнювати сімейство.

Нові статті

Схожі статті

Рейси класу люкс для пухнастиків: в США зʼявилася перша авіакомпанія для собак — вартість квитків та рейси

В США було створено першу авіакомпанію, яка надаϵ послуги з перельоту… собакам. Які послуги пропонуϵ компанія і яка вартість квитків? Відповіді на питання шукайте в матеріалі від "Одного Факту".

Яку сумісність має Дан Балан з українськими співачками: Віра Брежнєва була першою в списку, а ви й не знали

Дан Балан кілька років поспіль не вибував з України. Та не лише з Тіною Кароль створював колаборації, але й з іншими українками. Кому з зірок пощастило найбільше?

Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Розлучена 53-річна Марія Бурмака зізналася в коханні близькій людині: “Моя безумовна любов”

Марії Бурмаці доля приготувала чимало прикростей. Чоловік загинув під час пожежі, брат не повернувся з фронту. Єдиною розрадою є донька Ярина, яка вже відзначила 29-річчя.