Готуємося до магнітних бур завчасно: графік днів у травні, коли спалахи на Сонці зашкалюватимуть

Деякі люди пов'язують власне самопочуття з наявністю процесів, що відбуваються у космосі, тому ретельно слідкують за графіком магнітних бур. На жаль, у травні подібних днів очікується чимало.

Травневі магнітні бурі очікуються доволі потужні й затяжні. Американський Центр передбачення космічної погоди сповіщає наступне. Спалахи на Сонці негативно впливають на магнітне поле Землі, що і відображається на самопочутті людей.

Спалахи на Сонці спричинюють проблеми на Землі

Цього місяця передбачаються дві затяжні магнітні бурі 11-17 травня і 20-25 травня. Тож метеочутливим особам буде непереливки. Окрім цього, космічні синоптики прогнозують найтяжчі травневі дні – 21, 22 і 28 травня, коли сила бур сягатиме 8 балів. 25-го після викиду корональної маси все піде на спад і фіксуватиметься лише 4 бали магнітної потужності.

Що робити метеозалежним людям

Дехто з нас не помітить нічого особливого у своєму стані в ці шалені космічні дні. Інші ж почуватимуться кепсько не лише фізично, але й психологічно. Проявлятиметься це стрибками тиску, головним болем, ломотою в суглобах, сонливістю чи безсонням, швидкою втомлюваністю. Можуть загостритися хронічні захворювання, людина перебуватиме у стані апатії чи навіть депресії, бути дратівливою чи відчувати тривогу.

Метеозалежним людям слід стерегтися

Підстрахуйтеся, завжди маючи з собою в сумці необхідні ліки на випадок нападу. А поводитися треба, яка завше, рекомендують лікарі: гуляти на свіжому повітрі, не перенапружуватися фізично й морально, робити ранкову зарядку, вчасно лягати спати.

Не бажано в такі тяжкі дні вживати алкогольні напої. Від надто жирної їжі теж бажано відмовитися. Корисні продукти та чиста питна вода допоможуть легше пережити магнітні бурі, що насуваються.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.