Пес замінив господарям дитину: їсть за одним столом з людьми, а спить разом із чоловіком на ліжку

Подружжю Грантів частенько доводиться розлучатися на цілу ніч. Річ у тім, що місце на ліжку поруч із чоловіком займає бульдог, а жінка не хоче посувати тварину. От і йде у спальню для гостей.

Коли діти виросли й випурхнули з родинного гніздечка, Сем і Крейг відчули себе самотньо. На сімейній раді було вирішено завести собаку. Вибір подружжя випав на бульдога Денніса. Нині псу вже 4 роки, і він замінив сім’ї дитинку.

Гранти дуже люблять свого годованця і ставляться до нього не як до пса, а вважають повноцінним членом родини. Денніс полюбляє проводити час із людьми. Під час сніданку чи вечері зручно вмощується за стіл. У нього навіть є власний комплект посуду.

Денніс сідає за стіл разом із людьми

Бульдог їсть виключно свою страву, а на людські наїдки ніколи не претендує. В особливо урочистих випадках псу ставлять набір столового срібла. Він теж придбаний спеціально для Денніса.

Багато хто з сусідів англійців кажуть, що вони надто сильно розпестили собаку. Але подружжя так не вважає. Просто люблять тваринку і все їй дозволяють. Зазвичай Денніс поводиться дуже пристойно і не вчиняє якоїсь шкоди.

Подружжя любить бульдога як рідну дитину

От тільки виникає одна проблема – песик обожнює спати у спальні поруч із Крейгом. Він завчасно займає місце на двоспальному ложі, а вночі ніжно притискається до чоловіка. У такі дні Сем залишається тільки одне – поступитися домашньому улюбленцю і звільнити для нього свою половину ліжка.

Жінка змушена йти в кімнату для гостей і проводити ніч на самоті, тоді як двоє її улюблених хлопчиків ніжаться разом. Але для жінки важливо, щоб благовірний і пес почувалися комфортно, тому і поступається власним спальним місцем.

Гранти не засліплені любов’ю до собаки. Вони розуміють, що бульдогу потрібно товариство собі подібних. Тому раз на тиждень відводять Денніса в собачий дитсадок, де він має можливість провести час разом з іншими чотирилапими.

Нові статті

Схожі статті

Стежте за чистотілом! Щойно з’явиться й почне зацвітати, зірвіть 4 кущі: відгонить усіх шкідників із клумби

Чистотіл можна використовувати не лише як дієвий лікарський засіб. Ця рослина здатна захистити й рослинність на клумбі від всіляких шкідників. Згодиться як для садових, так і кімнатних квітів.

Українці-мауглі, яку до 6 років виховували собаки, вже минуло 40 років: як прижилася Оксана Мала серед людей

Оксана Мала народилася у багатодітній родині. Оскільки батьки не звертали уваги на дитину, вона зблизилася з собаками й перейняла від них усі тваринячі звички.

Він завжди був поруч з нею, але за кадром: Павло Орлов зізнався, що Тіна Кароль – кохання його життя

Павло Орлов давно й успішно працює на Тіну Кароль, займаючись піаром діяльності співачки. Схоже, необхідність постійно бути разом призвели до виходу відносин за рамки робочих.

“Так, у нас були стосунки”: Ольга Цибульська розповіла всю правду про їхні “дружні” взаємини з Дзідзьо

Ольга Цибульська розкрила всі таємниці щодо їхніх стосунків разом із колегою Дзідзьо. Як все починалось та як довго тривало - подробиці взаємин.